Problém s výronem semene

Od: Datum: 09.01.13 18:24 odpovědí: 1 změna: 09.01.13 18:36

Dobrý den, nikdy by mě nenapadlo, že se budu ptát někoho koho vůbec neznám na moji sexuální záležitost nebo možná spíše problém.
Nevím jestli je něco špatně, ale určitě to tak podle mě být nemá.
Jedná se o následující problém. Při masturbaci si muži přetahují předkožku přes žalud...pohyby ruky nahoru a dolu. Mně to ale tak nějak nejde, já abych pocítil uspokojení, tak si musím lehnout na břicho, dát si ruce pod penis a v podstatě pohyb těla nahoru a dolu pociťuje onen krásný pocit a po chvilce asi něco kolem minuty až dvou dojde k výronu semene. Ale když tak nad tím přemýšlím, nevím vlastně 100% jestli se jedná o sperma. Myslím si, že je něco špatně a tak vás opravdu moc prosím o radu co se to v tom těle děje, nebo spíš neděje.. jen ještě chci dodat ať už podstatnou nebo nepodstatnou věc, že je mi 16 let, v únoru mi bude 17.
Další dotaz je s tím tak trochu spojený.
Při sexu nemám ani po delší době.. např. pět minut pocit, že by se sperma mělo dostat ven.. jen cítím na penisu .. no řeknu to upřímně, jen cítím na penisu jak do vagíny ,,zajíždí" a ,,vyjíždí" .. je mi to příjemné, ale pocit, že by mělo dojít k ejakulaci.. ten prostě není a tady mám opravdu strach, že je něco špatně.. moc prosím o radu.
Děkuji a přeji krásný den.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.01.13 18:36

Nejlepší by asi bylo, i když to možná slyšet nechceš, navštívit odborného lékaře a pozeptat se, není to žádná ostuda. Můžeš se ptát také praktického v rámci preventivní prohlídky, samozřejmě mezi čtyřma očima. Dále můžeš svůj problém prodiskutovat s nějakým mužským z rodiny, záleží, jaký máte mezi sebou vztah, jak to měli v Tvém věku oni -bratr, otec, děda apod. Nebo nějaký dobrý kamarád, kterému můžeš věřit.

Důležité je také mluvit s partnerkou, jaké pocity má ona. Je možné, že Ty při styku nic necítíš, ale výron semene přesto nastane. Vzrušení a výron semene při masturbaci je také individuální - každému se líbí něco jiného, a co někomu dělá dobrý pocit jiného nevzrušuje a naopak. Máš právo se lišit a přesto jsi úplně normální.

Navíc jsi ještě mladý, takže tělo může dělat neplechu a přináší situace, které Tě možná teď zaskočí, ale až úplně dospěješ, tak se to dá do pořádku.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.