Třetí osoba ve vztahu která nechce odejít

Od: Datum: 13.01.13 15:19 odpovědí: 5 změna: 13.01.13 16:11

Ahoj mám problém... Chodím s dívkou (14 let) Vztah nám bezvadně funguje s milováním.. Teď nemyslím ze strany sex a td. Ale jako ze strany Mazlení. Vztah je bez hádek a funguje na základě srandy tím myslím e to není jako s mojí bejvalkou kdy jsme si sotva dali pusu a nebo se při cestě do koly neměly o čem bavit a ten vztah jsme brali moc váně. Ale tenhle týden se tu objevil jeden kluk který se s ní nějako moc baví. Ten kluk skoro vechny ve třídě jen pomlouvá... mím kamarádům vulgárně nadává a uráí je.. :/ Ona ho u má taky dost kdy jí ve středu rozbil tablet a v pátek jí kuli němu spadnul iphone 4s. :( Ale on furt se od ní nechce "odlepit" idky mu ona dává najevo e s ním kamarádit nechce... Poradíte mi prosím co mám udělat aby za ní furt nechodil a akorát jí neníčil věci? Je mi Také 14. Díky za odpověď. :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.01.13 15:22
avatar

Nenosit do koly drahý věci. ;) A tomu třetímu hezky z očí do očí oba dva řekněte a táhne. Ale sluněji.

doplněno 13.01.13 15:31:

Albatros: To napadne asi kadého, ale radi jsem to nechtěl psát. :D

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 13.01.13 15:23
avatar

Stará dobrá rada dej mu po čuni a bude pokoj.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.01.13 15:41
avatar
Stačí kdy po něm bude holka důrazně vyadovat náhradu kody na tom tabletu nebo co jí to rozbil i třeba přes třídní nebo přes rodiče a uvidí e se jí bude vyhýbat jak čert kříi.
Ohodnoceno: 5x
 
Od: askmenow*
Datum: 13.01.13 15:58

Myslím, e tohle si musí vyřeit tvoje holka sama.Kdyby ho skutečně ignorovala, za chvíli by ho přestalo bavit za ní chodit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.01.13 16:11
avatar

Ahoj. Ale jdi! Z Tvé strany mi to zavání spíe árlivostí, jak starostí. Pokud někdo působí Tvému děvčeti kodu takového rozsahu, jak píe, určitě by si to nedala líbit ani ona, ani její rodiče. Nechtěj za ní řeit to, co si musí vyřeit předevím ona sama. Prostě se líbí i někomu jinému, tomu nezabrání nijak. To ona musí dát najevo svůj nezájem, ne Ty!

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.