Sex na Intru

Od: Datum: 17.05.15 21:59 odpovědí: 21 změna: 11.06.15 21:43
Dobrý den, pro začátek bych seznámila s celým příběhem, aby to nepůsobilo nějak levně nebo tak.. Od 14 let mám přítele, teď je mi patnáct a půl a příteli skoro šestnáct . Těch šestmměsíců co je mi patnáct, spolu spíme. Takže jsme začali po roce vztahu, což mě i moji mamce přijde v pořádku. Chráníme se kondomem. Děláme to tak čtyřikrát do týdne. A oba teď budeme dokončovat ZŠ a půjdeme na internát. Ten internát budeme mít spolu samozřejmě spolu nebudeme na pokoji, ale normálně budeme vlastně bydlet pod jednou střechou. Jedna starší kamarádka mi ale říkala že sex obecně na Intru je zakazany, a pokud na nás přijdou, můžeme být vyloučení. Já se jen zasmála protože se mi to s no nechtělo nějak řešit, ale od té doby na to myslím. Na Intru jsou přece i dospělí lidé a nemůžou tohle zakazovat, ne? Přijde mi to úplně nesmyslné, navíc kamarádka to říkala jako legraci - mi to tak přišlo. Přece si nemyslí, že např kluk v osmnácti letech, co je sexuálně aktivní, vydrží pět dní domů, obzvlášť pokud někde na Intru bude mít holku, která nosí výstřih a leginy. Co myslíte vy? Je to pravda? Jak jste to měli vy, měli jste to zakázané? Proč se to zakazuje? A jestli je to zakázané, máme s přítelem někde venku nebo co? :( a ještě se ptám, jak je to s masturbaci? Přítel ani já si nedokážeme představit že si to děláme v pokoji kde spí další dva lidi.. Záchody mi přijdou ne hygienické a možná sprchy ale to se nelíbí příteli, že si myslí, že stříkat na zem, když tam jde někdo po něm, i když to splachne voda, je poněkud nepatřičné.
Omlouvám se za zvláštní téma. :) a děkuji za odpovědi.

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.05.15 22:06
avatar

Ja bych to az tak neresil... ale az budete mit 15lete dite, budete se na to divat uplne stejne, mozna i hur nez to posuzuji pravidla internatu :)

A vzhledem k vasemu postoji, to neni ani tak nerealne, aby jste to 15lete dite nemela uz za 18let :) na druhou stranu, uz to pak budete mit za sebou a budete v tom nejlepsim veku, kdy budou deti vyletavat z hnizda :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.05.15 23:12

Co se týká sexu na internátu... na tohle Vám dokáže odpovědět jen a pouze provozní řád tohoto zařízení. Možná to bude povolené, ale moc bych na to nesázel, spíše naopak. Trochu úsměvná mi potom přijde Vaše starost s masturbací na internátním pokoji v přítomnosti spolubydlících... případný sex v jejich přítomnosti bude OK? :-D

Co tím chci říci... když si dokážete najít chvilku na sex bez přítomnosti spolubydlících, tak to dokážete také v případě masturbace.

Co se týká otázky na masturbaci... je to tak nějak dle vkusu každého soudruha, že. Jsou lidé, kteří masturbují ve sprše, na záchodě, na veřejnosti atd. Určitě na nějaké řešení přijdete, uvidíte.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 18.05.15 07:12
avatar

Já si myslím, že ty žiješ mimo realitu. Tyhle problémy, jaké očekáváš na internátě, má většina lidí po celý život. V mládí, kdy se musejí skrývat před rodiči a pak v dospělosti, kdy se musejí skrývat před dětmi. :-D

Ohodnoceno: 6x
 
Datum: 04.06.15 19:14
avatar

Jojo, děti – to je ten nejlepší antikoncepční přípravek. :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.05.15 10:11
avatar

Za nás se to řešilo tak, že intr tě ubytoval do 18let , maximálně tě nechali dokončit ročník a další rok už sis co by dospělý musel najít privát. Tím se bránilo tomu, aby plnoletí nechodili v naci navštěvova neplnoleté.

Co se týče tvého pravidelného sexu od patnácti, to komentovat nebudu. K tomu ti toho dost řeknou ostatní.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.06.15 19:01
avatar

No vidíte, a to já v 80. letech studoval školu s internátními studenty i přes 20 let starými. Pravda, šlo o speciální školství – Konzervatoř pro zrakově postiženou mládež (dnes Konzervatoř Jana Deyla), kde se maturovalo v 5. ročníku a pak ještě 2 roky nástavba. Nemluvím o sexu, on byl vůbec zákaz, aby se studenti a studentky jakkoli navzájem na internátě navštěvovali (jednotlivá pohlaví byla oddělena v různých částech budovy).

Pro dokreslení přidávám, že i my, tzv. externí studenti (tj. na intru nebydlící) jsme měli své skupinové vychovatelky, takže docházelo i k takovým veselým situacím, kdy měl pomaturitní student jako vychovatelku holku, která nejen že byla mladší než on, ale dokonce ani neměla maturitu.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 18.05.15 17:15
avatar

Zdravím, my jsme teda legálně nemohli,ale jedna spolubydlící měla přítele, kterého poznala až ve škole a my jsme nikdy netrávili čas na pokoji, vždy jsme vypadli ven, takže měli klid:D Ale my jsme měli úžasné vychovatelky, byly to sluníčka, takže žádný problém.. a i kdyby jsme ven nechodili a spolubydlící by nás požádala, tak určitě by jsme se na daný čas dekovali,aby si to mohli užít :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hok
Datum: 04.06.15 19:14

Upřímně řečeno, vaše matka se mi zdá velmi nezodpovědná a lehkomyslná.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.06.15 19:22
avatar

A co má ta matka dělat? Příběh známe jen z podání Laurinky Kačenky a vůbec nevíme, jak se k tomu její maminka staví. Má jim to zakazovat? Čeho tím dosáhne? Může být ráda, že mladí mají natolik rozumu, že používají ochranu. To já byl daleko nezodpovědnější, když jsem chodil s 15letou spolužačkou (mně bylo 22) – praktikovali jsme přerušovanou soulož, která je daleko méně spolehlivá. Její máma ovšem nesla dost nelibě už jen to, že jsme spolu chodili; sex si mohla leda domýšlet. A myslíte si snad, že něčeho dosáhla?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hok
Datum: 04.06.15 20:19

Vycházím z napsaného - matka souhlasí se sexem dcery, které je 15, souhlasí s ochranou kondomem... Je jen otázkou času (při frekvenci sexu), kdy holka otěhotní. Naprosto nezodpovědná matka.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.06.15 21:15
avatar

Vycházím z napsaného: matka je postavena před hotovou věc. Může být ráda, že používají kondom. Matka může nesouhlasit s intimním životem své dcery, ale to je asi tak to jediné, co proti tomu může dělat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hok
Datum: 04.06.15 21:46

Řešení jsou dvě. Prvně mladá slečna půjde na gyndu a bude užívat HA. Pokud se jí to nebude líbit, pak během pár dní má po vztahu. Pokud by bylo po mém, druhá varianta by byla na prvním místě. V 15ti by se mi dcera tedy nepelešila. A pokud by se jí to nelíbilo, pár facek to vyřeší během velmi krátké doby a rodiče mladého pána by byli velmi rádi, že jejich syn nebude čelit tr. stíhání počínaje § 185 TZ a je tam toho v řadě požehnaně.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.06.15 21:53
avatar

Použití tohoto paragrafu by si asi zasloužilo vysvětlení.

doplněno 04.06.15 22:09:

Já myslím, že to spíš začíná výchovou v rodině. Vedení dětí k samostatnosti a zodpovědnosti.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hok
Datum: 04.06.15 22:00

Píšu že tím paragrafem to začíná...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.06.15 22:37

Paragrafem o znásilnění? Nenechte se vysmát... čím byste to dokazoval(a)?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.06.15 23:42
avatar

Prokazoval by to moráolním znásilněním dcery – přinutil by ji, aby zažalovala svého chlapce, že ji znásilnil. Někteří rodiče jsou takové svině, že své děti znásilní v jejich svědomí a donutí je křivě svědčit a žalovat své nejbližší..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hok
Datum: 04.06.15 22:24

Z mého pohlkedu výchova v rodině selhala. Nepovažuji za normální, aby dítě od 15ti let pravidelně souložilo. To opravdu ne.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 04.06.15 22:37
avatar

To je blbé, protože plno dětí pravidelně souloží již dříve. Naštěstí to v docela velké míře jsou mlaďoši ve vztazích, chodí spolu již od 12/13/14, prostě fakt vztah. Co by Vás mělo bouřit více je to, že v určitých sociálních vrstvách se vyměňuje za sex třeba tráva a podobně. Ty holky zcela regulérně šlapou, i když ne za peníze. Za nákup pro rodinu, za pivo, za cigarety. Oproti tomu je holčina, co souloží se svým klukem někde přes patnáctinama, opravdu vzorný příklad.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.06.15 19:28
avatar

K praktikování sexu na internátě toho bylo řečeno už dost přede mnou. Když jsem byla na intru já, tak byly takovéto praktiky zcela nepřípustné. Ale když jela naše mladá na letní tábor do Španělska, tak mě překvapila možnost společného ubytování párů nad 15 let (cituji z nabídky příslušné CK):

Ubytování mladých párů 15+

Mladé páry, kterým už bylo 15 let, mohou být ubytovány společně na pokoji !

Jedinou podmínkou je písemný souhlas rodičů !

Jó, časy se mění a s tím asi nic nenaděláme :( . Já taky samosebou nesouhlasím s tím, aby v 15 letech měla dívčina pravidelný sex. Ale její maminku bych zase tak striktně neodsuzovala. Je fajn, že k sobě mají důvěru a dcera se jí s tím svěřila. Taky by po rodičovském zákazu mohlo dojít k tomu, že dcerka se sebere, odejde z domova (třeba za NÍM, nebo do skvoše, nebo kdoví kam), přestane chodit do školy atd.atd... a máma příjde o dceru a dcera o rodinné zázemí. Hormony dělají divy a mladá hlava ledacos nedomyslí...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: standa1122
Datum: 11.06.15 21:43

No jasně, a blbá hlava dělá ještě větší divy. A co bude za pár let následovat? Jsou určitá pravidla a ty se musí respektovat. Při jejich posouvání nakonec nebude místo, kam se posunout dál. Viz stav myšlení žáků na základní škole. A vlastně i původní dotaz je z takového druhu. Nikdo nerespektuje nic a úspěšně tato generace nastoupila na cestu ke zkáze.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: standa1122
Datum: 11.06.15 21:32

Nezlob se na mě ale když čtu tvůj dotaz, přijde mi, že to píše malé dítě ! Intr má svá pravidla a tečka. Když s tím máte problém, najděte si ubytovnu a tam si dělejte co chcete.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.