Seminární práce dotazník !

Od: Datum: 20.04.14 14:13 odpovědí: 15 změna: 20.04.14 19:51

Ahoj. Prosím všechny co to budou číst o pomoc! Potřebuji vyplnit dotazník, je to součást seminární práce na téma (cestování) a musím mít, alespoň 30 lidí. Určitě pokud budete mít nějaké dotazy nebo návrhy na změnu, tak napište. Za každé vyplnění jsem vám vděčný. Díky :)

Tady je odkaz: http://www.survio.com/survey/d/O4L3C1A8Q9G3N9K7K

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.04.14 14:23

a kolik vás je ve třídě, že byste si vzájemně pomohli... neb sem se to fakt moc nehodí.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 20.04.14 14:35

Ve třídě 22, ale na Facebook jsem to už dával i do naší (třídní skupiny), ale vyplnili to jen 4 spolužáci. Nemají prostě zájem a já nemohu nikoho nutit :(

Datum: 20.04.14 14:46

má škola fb stránku? Zkus šupnout tam, většinou školám nevadí, když si studenti pomáhají na oficiální fb stránce školy s průzkumy do školních prací

doplněno 20.04.14 14:48:

vyplnila jsem, ale taky si myslím, že na poradnu tohle nepatří

doplněno 20.04.14 14:54:

a na svůj timeline jsi průzkum dal s prosbou o vyplnění? Měl jsi požádat aspoň o sdílení...kdo nechce vyplnit, ať aspoň dá like nebo sdílí...průzkum by se dostal k více lidem

Ohodnoceno: 2x

Datum: 20.04.14 14:55

Díky za vyplnění :) Vím, že to sem nepatří :( Na naši školní stránku může přidávat příspěvky pouze škola (admin).

Datum: 20.04.14 15:29

1) Otázky věku, pohlaví apod. se dávají nakonec.

2) 10. otázka - Měníte často svou vybranou cílovou zemi? - jako každej rok jinam nebo během výběru zěměním cíl?

3) 12- otázka - chybí možnost sám

4) 17. otázka - Vyvážíte si při cestě do zahraničí vlastní jídlo? "Ano (klasika)", klasika se sem opravdu nehodí, když už tak "jídlo si vozím"

5) Možná by nebyla špatná otázka na ekonomickou situaci - vzdělání, zaměstnání příp. plat

6) Pořadí otázek je občas nelogické

Ohodnoceno: 1x

Datum: 20.04.14 19:51

Dobrý den. Otázek mělo být 25 :)

3) 12-Přidáno

4)17. otázka - Vyvážíte si při cestě do zahraničí vlastní jídlo? Ano (klasika): Původně jsem myslel, že to vyplní třída jako kolektiv, kdybych věděl, že požádám o vyplnění i jiné lidi udělal bych dotazník tak, aby všem lépe vyhovoval :)

Datum: 20.04.14 15:36

Vyplnila jsem.

A musím se tazatele zastat: dát dotazník třeba jen na školní stránky by vedlo ke zkreslení výsledků, protože většina respondentů by byla ze stejné věkové skupiny, ze stejného regionu, z podobných sociálních poměrů - studenti většinou bez vlastního příjmu, atd. atd. Tady na poradně se najde opravdu různorodé složení lidí podle všech kritérií a výsledky by mohly být objektivní.

Tak ať se daří!

doplněno 20.04.14 17:59:

clayman: Pokud to dáte vyplnit deseti horníkům a deseti vědcům, pak samozřejmě. Ale troufám si tvrdit, že návštěvníci této poradny mají mnohem pestřejší složení.

Datum: 20.04.14 17:03
Pravda, ale pokud znám publikum mám přesnější výsledky. Když to vyplní 10 horníků, 10 vědců tak to nebude průměr ale mišmaš "k ničemu"
Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.04.14 19:35

Díky :)

Datum: 20.04.14 15:58

Já vám to vyplnila ale 25 je mi 2x.

Datum: 20.04.14 19:33

Děkuji :)

Od: skye®
Datum: 20.04.14 18:49

Vyplnila jsem, ale některé otázky jsou matoucí či špatně položené. Např.

1) Ono je více možností než být muž nebo žena?

2) Proč je tam 25-30 a více? Proč to není 25 a více? I tak je ale věkový rozptyl moc malý

7) Jezdíte na dovolenou v průběhu roku? Odpověď by měla být ano - ne. Pokud se ptáš na četnost, měl by ses ptát jak často jezdíte, v tom případě tam chybí i možnost ani jednou nebo více než 3x

12) Chybí možnost sám

18) Překlep obšas

Datum: 20.04.14 19:32

Dobrý den. Za věk se omlouvám, původně jsem myslel, že to vyplní třída jako kolektiv :)

Přidal jsem možnost sám :)

Možnost muž, žena (jiná) bylo omylem.

Teď mohu jen přidávat možnosti, nechci přepisovat odpovědi nebo mazat, abych nezkreslil výsledky :)

Datum: 20.04.14 19:35

vyplněno

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.