Návod k vertikutátoru Hecht 1427?

Od: Datum: 17.10.16 21:48 odpovědí: 3 změna: 18.10.16 12:31

Hezký večer,

potřeboval bych pomoct. snažím se již 2 hodiny najít na internetu návod k vertikutátoru Hecht 1427 , ale bohužel stále nic nenacházím. Potřeboval bych si ho vytisknout. Nevíte někdo , kde bych ho ještě kohl najít? Nebo nemáte jej někdo například oskenovaný?

Mockrát děkuji za odpovědi a rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.10.16 23:02

Tady stránka HECHT, jejich nabídka... http://cz.hecht.cz/servis/navody/ "zajímavé" řešení, diskutabilní...kdyby všichni takto postupovali...

Ohodnoceno: 0x

Od: kamilov
Datum: 18.10.16 10:55

Děkuji za odpověď. Psal jsem jim tam , zda by to nešlo zaslat e-mailem , jako přílohu , ale prý to jde jen dopisem , tak nevím , co si mám o tom myslet. Čekat dalších několik dní , než přijde dopis se mi vážně nechce , opravdu nikdo nemáte stejný typ vertikutátoru a návod na oskenování? Moc by mi to pomohlo a byl bych za to rád. Moc děkuji.

Od: kamilov
Datum: 18.10.16 11:41

Nabo je také možné návod k vertikutátoru Hecht 1420 , jsou s modelem 1427 uplně stejní. Kdyby jste náhodou někdo návod měl a dal si tu práci s oskenováním , byl bych moooc vděčný. Mockrát děkuji.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.