Máte zkušenost s těmito hnojivy?

Od: Datum: 05.09.16 07:24 odpovědí: 4 změna: 05.09.16 14:41

Dobrý den, na trávník používám hnojivo klasiku z Bauhausu. Myslím, že je to hnojivo AGRO. Teď jsem narazil na jednu webovou stránku, která se týká travnatých ploch a zde mají hnojiva, která jsem ani nikde neviděl, tak bych se rád zeptal, zda s tím měl někdo, co dočinění a jaký má na ně názor. Jedná se o:

Hnojiva FENIX

Hnojiva GARDEN BOOM

Hnojiva MULTIGREEN

Hnojiva SCOTTS

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: zoy®
Datum: 05.09.16 11:20

Letos jsem použila na jaře Garden Boom, takže zkušenost mám jen po jednom použití. Mně se zdá, že je tráva pěknější, ale taky mám pocit, že rychleji roste. Sekání je moje práce, je to místo fitka,ale sekám cca co 8-10 dnů. Výhoda je, alespoň pro mne, že se dává hnojivo 1x za rok. Kdysi jsem používala jarní a podzimní hnojivo :)

doplněno 05.09.16 11:28:

Multigreen jsem používala před Garden Boom a taky jsem byla spokojená, jen jsem to sypala 2x ročně

Ale nejsem žádný odborník na trávu *nevi*

Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.09.16 11:39

Díky Vám za názor, když bude více odpovědí, člověk si pak udělá obrázek.

Datum: 05.09.16 13:25

Ta hnojiva(minerální),která mají exotické názvy,jen chtějí ze zákazníka vytáhnout víc peněz,Nejvýhodnější na trávník jsou hnojiva typu NPK.Nebo Cererit.Za málo peněz více muziky.

JABRAKA

Ohodnoceno: 2x

Datum: 05.09.16 14:41

Jabrako, ano. NPK je základ. Ty značky jsou hnojiva dlouhodobá. Já doposud používal pouze krátkodobá.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.