Co je to za škůdce

Od: Datum: 16.08.16 12:48 odpovědí: 4 změna: 17.08.16 20:27

Prosím o odbornou radu, co je to za škůdce na švestkách. Jsou jakoby zapité do švestky, nehybné. na každé švestce je jeden nebo i dva. Co můžu udělat, abych to v příštích letech neměla? Děkuji za rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.08.16 19:22

Tak to foto není moc kvalitní ale vypadáto na obaleče,tady najdete jak se bránit i postřik http://www.agromanualshop.cz/…inky/postrik-ovocnych-stromu/

Ohodnoceno: 2x

Datum: 16.08.16 19:57

Škoda, že váš obrázek nejde zvětšit, ale vypadá to spíš jako kukla slunéčka sedmitečného, může už být i prázdná. Dost možná, že to stejné tam má i tazatelka, ale tam je to ještě méně zřetelné.

Ohodnoceno: 0x

Od: mate59
Datum: 16.08.16 20:06

Jsou to již prázdné kukly slunéčka sedmitečného.Drží poměrně dobře,ale švestce ani plodu neškodí,dobře švestky umyjte a je po problému.Určitě jste letos neměl na švestce mšice.

Ohodnoceno: 2x

Od: maraiova
Datum: 17.08.16 20:27

Vím, že to nebyla kvalitní fotka, ale v první odpovědi je foto lepší a je to ono. Moc děkuji za radu. Jinak jsem měla strom švestky obalený mšicemi. Přišla jsem na to dlouho, že jsou tam mšice. Sice jsem strom postříkala, ale mám jen malý postřikovač a tím jsem daleko nedostala.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.