Čím otrávit konopí

Od: Datum: 25.07.16 00:31 odpovědí: 11 změna: 25.07.16 13:36
Dobrý den, mám neobvyklý dotaz. Sestra si pěstuje marihuanu, ale už to poněkud přehání. Potřeboval bych ji tak zredukovat její konopnou zahrádku alespoň na polovinu, ale tak aby o tom nevěděla. Takže potřebuju něco po čem budou rostliny pomalinku chřadnout a postupně zahynou,aby to vypadalo na skudce nebo nejakou nemoc. Co použít, aby to postupovalo pomalu a nevzbudilo to podezření? Např. Roundup to zlikviduje hned a to by bylo nápadný
Dekuju za rady

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: myd
Datum: 25.07.16 00:38

Zalijte mydlinama

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.07.16 01:52

Zdravím. Já bych chemii nepoužila. Já bych hrubě vyrvala ve vhodnou chvíli zdravé rostliny, přetáhla je přes plot tak, aby tam zůstaly stopy a hotovo. A pak bych to svedla na feťáka zloděje. Idanova

Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.07.16 06:29
Roundup

Od: rv
Datum: 25.07.16 06:41

Dohodni se s rodiči.

Datum: 25.07.16 08:26

- není to škoda? - masti výborně pomáhají na bolavé klouby - v lékárně je to drahé a z poloviny účinné ! Pokud máte nějakou babičku s bolestmi zad - tak ta vám "ruce utrhá" . Nejlepší je to prý v sádle.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 25.07.16 12:27

Culdo, jsou lepší domácí masti... Já jsem tu konopnou, od sousedky, několikrát také zkoušela (měla jsem něco s kolenem) - pomohlo mi na to až úplně něco jiného, rovněž domácí výroby.

Od: vanad1
Datum: 25.07.16 08:34

Použijte hydroxid sodný ve vodě. Na kbelík 100 g hydroxidu. Vůbec neberte vážně rady typu je to dobré na klouby aj. V případě zjištění policie si vysloužíte pořádný malér a to nikdo nemůže chtít dobrovolně.

Ohodnoceno: 3x

Od: jentak
Datum: 25.07.16 11:49

To se tu sešlo záškodníků závistivejch...

Ohodnoceno: 1x

Od: vanad1
Datum: 25.07.16 12:46

Že jsem proti každému fetu neznamená, že jsem záškodník. Jednou to zákon zakazuje a tečka.

Od: sasa
Datum: 25.07.16 12:44
Dobrý den, tady zakladatel. Rad bych to ještě upřesnil. Jde o to, že rodiče nám zemřeli, když segra nebyla dospela a tak jsem se o ni staral já. Po její šílene pubertě a jejím drogovem období se konečně zklidnila a vrátila se po letech do našeho společného domu po rodicich. Začala chodit do práce a vše se zdálo ok. Teď ale má osm rostlin marihuany a nejsem hlupák abych ji věřil, že má všechno na mastičky. Vím že když by věděla, že jsem ji ty kytky zničil já, tak se sbalí a ja o ni zase nebudu bůhvíjak dlouho vědět. To nechci, cítím za ni zodpovědnost a chci ji mít pod dohledem. Kdyby tady byla máma s tátou bylo by to o něčem jiném.
Každopádně moc všem děkuji za rady. Postupně to začnu likvidovat a uvidíme.
Od: rosa
Datum: 25.07.16 13:36

Dobrý den, pokud to má Vaše sestra pro osobní potřebu, nejen na mastičky, tak tím, že jí zlikvidujete postupně ty rostliny, se nic nevyřeší, protože potřebuje-li to, poradí si jinak, sežene si to jinde. Problém bude jinde, v její mysli, zřejmě má v sobě nezpracované trauma z úmrtí rodičů, což je na jednu stranu pochopitelné, na druhou stranu a bohužel, hodně mladých řeší své starosti těmito berličkami, jsou snadno dostupné, je to s nimi snazší atd. Zkuste přemýšlet o tom, jak pomoci své sestře jinak, nebo o tom, jak jí přimět k tomu, aby si nechala pomoci jinak, řekla bych, že psycholog by se hodil, neboť jen likvidace rostlin podstatu a příčinu toho proč to potřebuje, to vážně nevyřeší.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.