Sekačka - startování

Od: Datum: 04.06.16 10:48 odpovědí: 5 změna: 04.06.16 21:29

Zdravím,můžete mi prosím někdo poradit,čím to může být.Při startování sekačka jakoby kopne a startovací šňuru mi vytrhne z ruky(snad takhle popis bude stačit)...díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.06.16 11:02
Špatná svíčka,seřízení zapalování atd
Ohodnoceno: 2x

Od: fik
Datum: 04.06.16 11:08

Budeš mít problém ve startování,když zatáhneš za šňůru,vysunou se takový jazýčky do záběru a startuješ,když motor chytne,automaticky se zasunou a šňůra už není v záběru. Pokud ti to za ni trhne že málem spadneš,ty jazýčky se nevracej a šňůru máš pořád v záběru i po nastartování. Zkus sundat ten vrchní kryt,ten mechanizmus startování stříkni VDčkem. Pokud to nepomůže,tak jedině objednat nový startér

Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.06.16 15:05
Skoro bych si vsadil ze pricinu znám. Tyhle motory nemají těžký setrvacnik. Mistp něj dává motoru směr otáčení při startování setrvačnost nože. Buď máš nůž volný že na ose prokluzuje nebo jsi dal jiný o nedostatečné váze.
Ohodnoceno: 3x

Datum: 04.06.16 15:11

totak - přisadím si taky.., a pro tazatele : ten kalač v pozadí, bych raději uklidil.., resp. schoval..

Ohodnoceno: 2x

Datum: 04.06.16 21:29

Díky všem a aby toho nebylo málo,tak už mi zustala ta šnůra v ruce...

Takže nové startování a uvidím jestli to nevyměním za nový stroj...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.