Jak pěstujete dýni

Od: Datum: 14.05.16 13:20 odpovědí: 5 změna: 14.05.16 20:00

Jaké semena dáváte na pěstování dýně myslím té velké oranžové,kdy je vysazujete?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.05.16 13:29

Už 14 dnů byste je mohl mít za oken. Je pravda, že okurky a dýně se nemusí předpěstovat, ale když je vysadím na záhon přijde slimák, ukousne zárodek pravého listu a je po rostlině. Pokud vysadím s jedním nebo dvěma pravými listy, tak už to nehrozí. :)

doplněno 14.05.16 14:20: Klidně do rok starého kompostu, ale přidal bych kbelík hlíny že záhonu, aby nebyl vyloženě jen v kompostu. Nebo do záhonu. Každý tam kde má místo a nebude mu zavazet několik metrů výhonů. :-D
Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.05.16 13:41

,,a kam je dáte do kompostu?Nebo normálně dát do země?

Datum: 14.05.16 15:47

DTTO:

skoro by se dala moje odpověď okopírovat.

JABRAKA

Datum: 14.05.16 13:29

Protože jsem z hor ,tak ven až koncem května.Když se i potom ochladí tak ji přiklopím květináčem.Jinak semínka asi tak začátkem května do kelímku se zeminou.

Datum: 14.05.16 20:00

Já jsem z jihu tak jsem semena sadila tyden před Markem.Dala jsem je hlouběji tak ted už si razí cestu nahoru.Ještě je mužeš nasadit a dej je zrovna do pudy :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.