Chia seminka - lze pěstovat?

Od: Datum: 27.04.16 18:38 odpovědí: 3 změna: 18.06.16 23:17
Ahojky mužu si doma vypěstovat rostlinku z chia seminek . Šalvěj hispanskou? Normlne z stech malej cernej? Mam doma sklenicek s vytapenim a rizenou ventylací .
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.04.16 10:45
avatar

No já bych to alespoň zkusila. Také je doma mám. A možná by šlo na internetu vyhledat jak velká rostlina z toho vyroste a jak se semínka sklízí. Také na touknu...;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.06.16 23:08
avatar

Tento dotaz tu užz zazněl a odpovím, co jsem odpověděla. Možnáí je zde lze pěstovat, ale nebudou mít ty "zázračné" vlastnosti, protože i mezi nimi jsou velké rozdíly co do kvality a účinku. Zéleží totiž právě na tom, v jáké oblasti a na jakém podloží rostou. Tady nemáme odpovídající klima a pokud v zemi, kde je pěstují nevyrostou všude kvalitní semínka, tak u nás těžko. Ale pohrát si můžete, jen od výsledku mnoho neočekávejte.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 18.06.16 23:17

Chia semínka zatím ne, ale jak si klíčím různá semínka ze Zdravé výživy, tak je víc takových, co se dají pěstovat. Otázka je, co je to za rostlinu / bylina x keř x strom/ a zda v našich podmínkách bude plodit.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.