Kustovnice růžová

Od: Datum: 21.04.16 20:49 odpovědí: 3 změna: 24.04.16 17:29

Mám dotaz zda má někdo zkušenost s pěstováním kustovnice růžové, případně někoho, kdo využívá, či využíval její léčebné vlastnosti. Nemáte jí někdo na zahrádce? Děkuji všem.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.04.16 21:31
avatar

Nějakou kustovnici mám, nevím jestli růžovou, ale jistě léčivou. Avšak, mladou. Položte bližší dotaz, soused ji myslím má déle.

Ohodnoceno: 0x
 

Kustovnici jsem si na zahrádku koupila.Hodně rostla,i kvetla,ale plodů jsem se nikdy nedočkala.Tak jsem ji vykopala.Myslím,že tu nemáme podnebí na to ,aby plodila.Možná ji dát do velkého skleníku?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.04.16 17:29
avatar

arvi, pokud se u kustovnice plody neobjevují, doporučuje se i přesto,že je to rostlina samosprašná, koupit ještě jednu a to hlavně ranou odrůdu.Nejen že to bude k jejímu prospěchu ale, raná odrůda kvete dříve a plody tak budou mít více času k dozrávání. Jestliže tedy chcete sbírat plody, měla byste si pořídit ranou odrůdu jedině od pěstitele, který vám řekne její vlastnosti i zaručí kvalitu


doplněno 24.04.16 17:35:

Jinak je to rostlina nenáročná, hlavně potřebuje slunce

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.