Trávník problém

Od: Datum: 25.12.15 13:00 odpovědí: 4 změna: 29.12.15 20:37

Proč mi z trávníku vystupuje zem? Soused říká,že to dělají žížaly.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.12.15 14:00
avatar

Soused má pravdu, je teplo a žížaly jsou letos hodně aktivní, ale s tím se nedá v podstatě nic dělat jen zašlápnout a porovnat. Ale zase ho hnojí.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 26.12.15 02:45

Tak pokud někdo chce mít perfektní trávník bez hromádek od žížal, tak na to existují biologické přípravky. Žížala sice provzdušňuje, hnojí, ale třeba v současném teplém počasí ten trávník vypadá hrozně. Co krok, to hromádka zeminy. Já loni stříkala Armorexem, důvodem byla teda kornatka, ale žížaly zmizely. Ony sice nezmizí úplně, ale pohybují se ve větší hloubce a netvoří ty hromádky exkrementů na povrch trávníku.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.12.15 20:37

Je zima - nechte to tak a na jaro prohrabat co zůstane na hrábích tak pochopitelně vyhodit, až budé trávník povyrostlý tak opatrně pohnojit (docelá dobré hnojivo i na ceny je vždycky v lidlu) Pokud máte dost vody tak na jaře zalívat ne povrchové (to se dělá mech, ale hloubkově - tj. 1x pořádně za 3 dny nebo týden ale ne každý den trošku- (samozřejmě nezakazuji :D ale neosvědčilo se mi to)

Když použijete travní semeno na dosté a budete stříkat herbicid na dvouděložné rostliny tak budete mít trávník rozhodně hezčí než soused

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.