Benzinová sekačka Craftfield

Od: Datum: 29.09.15 15:29 odpovědí: 4 změna: 30.09.15 15:52

Internetová firma Aven Berg má v nabídce sekačku s pojezdem Craftfield 5v1 za dobrou cenu.Nepoužíváte někdo z vás tento druh sekačky potřeboval bych vědět na ni nějaké recenze, nikde nic nepíšou tak že jedině by mi pomohla osobní zkušenost.děkují.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.09.15 16:04

No, do momentu než bude potřeba koupit nějakou blbost do motoru. Loncin je čínské kung pao které si teprve buduje síť prodejců a servisů. Na osvědčené motory Brick&Stratton to určitě nemá. A pokud se pokazí pojezdová převodovka tak to stejně skončí v popelnici, bo její cena bude převyšovat cenu sekačky. Asi tak ...

Ohodnoceno: 2x

Od: jimi*
Datum: 30.09.15 07:33

Díky moc za radu a názor...asi půjdu opět do sekačky z Mountfieldu,původní mám z motorem Brick Stratton už od r.2002, motor šlape celé roky bez jediné poruchy. V sezoně používána každý týden ale odcházi "šasi " tak jsem chtěl zkusit jinou značku.

Datum: 30.09.15 10:15

Šasi kosačky z Monfieldu,sa dá kúpiť ako náhradný diel v cene cca: 80€,viac na ich stránkach.

Ohodnoceno: 2x

Od: jimi*
Datum: 30.09.15 15:52

Díky za radu,už jsem tak tež zvažoval vyměnu šasi,u nás je v nabídce okolo 3.500kč ale vzhledem k tomu kolik má sekačka odpracováno ji nechám jako rezervu nebo případně prodám na nahradní díly a chci pořídit novou.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.