Koutouč ke křovinožezu na sečení trávy

Od: Datum: 12.09.15 20:13 odpovědí: 1 změna: 12.09.15 23:11

Zdravíčko, chtěl bych si ke křoviňáku (stihl fs 120) koupit takový kotouč, se kterým se bude dobře sekat tráva na seno. Ne na mulč, ale pěkně sekat jako kosou. Někde jsem četl, že je nejlepší osmibřitý kotouč, který by měl trávu i odhazovat, jindy zase obyčejný ostrý trojzub. Jaké máte zkušenosti? A Jaké máte případně zkušenosti s plastovými kotouči?

Děkuji za odezvu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: kimbert
Datum: 12.09.15 23:11

Než jsem si koupil bubnovou sekačku tak jsem požíval zásadně osmibřitý kotouč ,sekal lehce,máte osm břitů,takže pokud narazíte na kámen apod.tak pořád máte dost břitů,aby jste v sečení mohl pokračovat aniž by bylo nutné ho nabrousit.Sice by se to nemělo,ale když jsem sekal metrovou trávu,tak jsem ještě sundal kryt kotouče,který dost brzdil sekání,to pak byla rychlost..*palec*

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.