Co je to a jak se to pěstuje

Od: Datum: 26.08.15 16:40 odpovědí: 6 změna: 31.08.15 23:19

Prosím, jestli poznáte tuto rostlinu, napište mi, prosím, její název, případně jak ji pěstovat. Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.08.15 16:42

fotka je moc špatná ...tipla bych to na nějakou dracenu , ořezala bych ty obrostlé zelené konce a dala do vody zakořenit

Ohodnoceno: 1x

Datum: 26.08.15 18:11

Těžko říct co to přesně je.Lepší by byla fotka těch konců.Ale možná to bude nějaká dracena.Každopádně bych to uřízla s asi 10 - 15 cm kmínkem a dala do vody zakořenit.Tahle je značně vytáhlá.

Datum: 26.08.15 19:06

Jestli sem budete dávat lepší fotky, tak také více popište ty zdravější listy. Jestli jsou měkké, nebo tuhé. Rostlina je ve velmi špatném stavu, takže mnoho hlavních poznávacích znaků se určitě nějak změnilo. Nějak mě to navádí na rozmarýn nebo levanduli. Zkuste jeden lístek promout v prstech. Třeba zavoní.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.08.15 19:53

úplně jedno co to je, Podle mě Euphorbia. Uřezat ve výšce 30 cm, ale hlavně! dát na světlo. Chudina jedna utrápená tmou.

Datum: 31.08.15 13:57

Dobrý den, nemohla byste ještě poslat detail toho chomáče jehlic? Děkuji Když si foto přiblížím, je to rozmazané

doplněno 31.08.15 21:55:

Já bych to totiž tipovala na Rhipsalis

Datum: 31.08.15 23:19

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.