Chilli papričky - nutnost opílení?

Od: Datum: 18.08.15 09:00 odpovědí: 5 změna: 19.08.15 14:57

Dobych se zeptat jestli i bez opilování porostou plody.brýden potřebuji se zeptat mám rostlinu chilli papričky a už jsem sklidil plody, záčíná mi už kvést a mám ji v domě, chtěl

Děkuji za odpověd.

Upozornění od sys hejkal 18. 08. 2015 09:13:01
Pokud budeš mít ďalší dotaz kolem papriček čili, napiš ho do toho vlákna.
Budeš mít všechny rady pohromadě, a nebudeš muset vymýšlet další, už třetí nick.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.08.15 09:01

Divná otázka když jste sklidil plody, tak víte že rostou ne?

Ohodnoceno: 2x

Od: salar
Datum: 18.08.15 17:29

Já jsem si je koupil,už se zelenýmy plody, jak jsem je pak sklidil tak za týden tam začaly růst květy.

Je mi 13.

Datum: 18.08.15 18:38

Květy musí být opyleny, aby se vyvinul plod. Nejlépe pěstovat na balkonu, hmyz se o opylení postará. Nemáš-li možnost pěstovat venku, občas s rostlinou lehce zatřes nebo vezmi štěteček a pyl z tyčinek přenes na bliznu. Ať se daří.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.08.15 11:15

Ale plody chilli papriček se sklízejí až koncem září,Sází se v únoru a podle mě ty vaše se ještě nestačily zabarvit.Ony jsou totiž dlouho zelené a potom se začnou barvot.Tady mám tři obrázky různých chilli papriček,které mám na okně.Dva druhy už se zabarvují a třetí,docela vzácné,mají být žluté a zatím sjou to velké zelené koule...Takže nesklízet tak brzy a opylovat štětečkem,když je máte doma...

Od: fakirka
Datum: 19.08.15 14:57

Nene, my už máme taky některé červené a zralé...ale i spoustu zelených.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.