Kde sehnat dusač navážky?

Od: Datum: 13.07.15 16:18 odpovědí: 2 změna: 13.07.15 17:54

Nechala jsem si dovézt hlínu na vyrovnání pozemku s přijezdnou komunikací a řidič mi poradil,že se ve stavebninách může půjčit dusač hlíny,dá se to převézt i osobním autě apod.máte zkušenosti někdo děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.07.15 17:01

To, co sháníte, se jmenuje vibrační pěch (u nás lidově též žába). K zapůjčení to nabízí prakticky jakákoliv půjčovna stavebního nářadí. Co se týká možnosti transportu v osobním autě tak obecně lze, ale určitě to bude typ od typu - v půjčovně jistě poradí. Osobní zkušenost nemám a to, co jsem viděl v půjčovně nakládat, to by z osobáku vystoupilo zavřenými dveřmi v první zatáčce.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 13.07.15 17:54

Jen dodám, že je to buď žába (vibrační válec/pěch) nebo žehlička (vibrační deska), která je pro vás podle mě lepší. Žehlička vypadá trochu jako sekačka, má místo sečení a koleček skákající plát železa a tím se celá plocha lépe rovná.

Jinak žábu do běžného auta dáte, ale bacha na to, že i nejmenší žába váží kolem 30 kg. Desky váží od asi 50 kg, tudíž horší manipulace. Zase deska samozřejmě uhutní lépe a nebudou se vám tam potom dělat terénní vlny...

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.