Ibišek zahradní

Od: Datum: 05.06.15 18:48 odpovědí: 8 změna: 11.06.15 21:21

Ahoj,

poradí mi někdo jestli můžu ještě letos zasadit ibišek zahradní a kde ho mohu koupit?

Loni jsem to nestihla, kupuju zásadně přes internet.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.06.15 19:56

Tím zahradním nejspíš myslíte ibišek syrský.Je ještě venkovní ibišek americký bahenní,ten se dá pěstovat i v nádobě.Oboje koupíte třeba na www.zahradnictvikruh.cz

Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.06.15 20:00

Rostliny v kontejneru (květináči) se dají sázet po celý rok. U kvetoucích rostlin je to dobré v tom, že si koupíte rostlinu v květu a máte jistotu, že máte barvu, jakou chcete. Jinak kolikrát koupíte např. růžový ibišek a on Vám za rok vykvete bíle

Od: petr01
Datum: 05.06.15 22:30
Dobrý večer, vtírnu se s dotazem, snad se nebudete zlobit
Taky mám venku ibišek, je ve velkým květináči , mám ho cca 8 let, ale ani jednou mi ještě nekvetl. Nevíte prosím čím by to mohlo být?

Od: lemar0seznamc
Datum: 06.06.15 08:23

Pokud jste od Pardubic, dám Vám jich kolik budete chtít. Mě ibišky kvetou všechny, myslím si, že ale potřebují volnou půdu, tedy vysadit do zahrady.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 08.06.15 08:45
Takže myslite, ze když ho presadim přímo do země,ze pak už pokvete?

Od: nemamjmeno
Datum: 08.06.15 09:40

Ten květináč je na něj malý. Určitě ho dejte do země.

Venkovní Ibišky jsou nenáročné a jsou skoro jako plevel. Množí se semenem, mám jich plnou zahradu. Semenáčky kvetou už od třetího roku života. Daří se jim na slunci i ve stínu, nehnojím a kvetou všechny.

Datum: 08.06.15 10:49
OK, tak já ho dam do země, moc děkuji

Datum: 11.06.15 21:21

Ibišek je v zemi, tak uvidíme jestli pokvete.Letos to asi už nebude co?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.