Pro majitele zejména plastových kompostérů

Od: Datum: 25.04.15 00:11 odpovědí: 1 změna: 25.04.15 06:34

Zdravím, v souvislosti s dnešní událostí z mého okolí chci varovat všechny majitele zéjména plastových kompostérů. V žádném případě do kompostu nepřidávejte nehašené vápno!

Jeden soused to dnes udělal a odjel pryč z domu. Pak přišel lehký deštík, který vápno pěkně aktivoval. Během chvíle se vše hořlavé v okolí vzňalo a kompestér i přilehlý strom byl v plamenech. Naštěstí jsem chtěl jít vyvětrat a požáru si všimnul, oběhnul půl bloku bytové zástavby a požár uhasil spolu ještě s jedním sousedem. Kompostéry na odpis, broskvoň snad bude dobrá. Vemte si prosím z tohoto ponaučení. Být to kompostér u zahradního altánu či nějaké bouby či chatky, mohlo to být horší.

P.S.: Nejhorší je, že celou dobu na požár koukal jeden vykuk a vůbec nic nepodniknul. Prostě pokud to není jeho, tak ať si to shoří. To je ale mládež, co?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.04.15 06:34
avatar

Mezi námi... nasypat do kompostéru nehašené vápno, je tak na Darwinovu cenu. :(

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.