Odnože jahod

Od: Datum: 24.08.14 11:14 odpovědí: 4 změna: 24.08.14 13:10

Dobrý den mám dotaz chtěl bych se zeptat babička má odnože jahod ale na záhoně má textilii a ty odnože se nemůžou zakořenit když tam je ta textilie ne? nevím co stím mám dělat jestli ucfaknout a ihned zasadit na nový záhon který už mám připravený a nebo je předtím dát do vody? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 24.08.14 11:31

Já to dělám tak, že pod odnože na folii umístím květináč s hlínou, až pěkně zakoření, ustřihnu šlahoun a přesaním na nový záhon.

Ohodnoceno: 0x

Od: tom*
Datum: 24.08.14 11:35

a chci se zeptat jinak to nejde? děkuji za odpověd

Od: samanka
Datum: 24.08.14 11:35

Mám taky jahody na folii, oni sice prorostou skrz, ale na přesazení už většinou použít nejdou, mají poškozené kořínky. Proto když chci odnože, pod vybrané jedince strčím květináč s hlínou, nebo misku (třeba od masa) - rychle pak do toho zakoření, klidně i víc rostlinek do jednoho, sázím 3 rostlinky do jednoho hnízda

Datum: 24.08.14 13:10

Sam a proč sázíš tři rostlinky Do jednoho hnízda?I ta jedna se po dvou letech hodně rozroste.Já jsem letos musela odrýt pul rostliny a vyhodit.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.