Okrasná borůvka

Od: Datum: 12.08.14 12:06 odpovědí: 3 změna: 13.08.14 14:31
Tchýně si zasadila na zahradě keř -pý je to nějaká okrasná borůvka. Zajímá mě jestli plody nejsou jedovaté, protože mám malé dítě.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.08.14 19:39

Okrasnou borůvku neznám. Každý si může vybavit a takto pojmenovat co chce. Rada na tuto otázku tedy není. Zkuste se zeptat, co sázela, přesný název, nebo vložte alespoň fotku keře.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ben®
Datum: 13.08.14 07:44
avatar

Dobrý den, obecně - okrasný keř nemá většinou plody určené ke konzumaci a to nemusí být zrovna jedovaté. Vy máte malé dítě, které stejně nemůžete nechat na zahradě bez dozoru, tak se při patřičné péči nemůže nic stát. Pokud je dítě větší, tak mu vysvětlíte, že nemůže jíst vše, co na zahradě najde a má se zeptat. Zdravím!

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 13.08.14 14:31
avatar

Okrasné rostliny nebývají jedlé.To máte jako s Lonicerami.Kamčatská borůvka (Lonicera kamschatica ) je jedlá a jiný druh,třeba ovíjivá není.Ta je krásně barevná a voňavá.Cesmína

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.