Marihuana samice samec

Od: Datum: 21.07.14 15:08 odpovědí: 2 změna: 21.07.14 18:49

Dobrý den, rad bych se zeptal, zda-li se jedna u Marihuany o samicku nebo samce. Predem diky za odpoved.Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.07.14 17:27
avatar

Jak poznat samce od samice?

Ve stadiu raného vegetativního vývoje je rozeznání prakticky nemožné. Avšak samička rozvíjí spíše větvoví, kdežto samci jsou vyšší a rostlina je řídká.

Ve střední fázi (asi druhý a čtvrtý týden) vývoje je jde rozeznat stále těžce. Při menší nabyté zkušenosti to však jde. V této fázi samičí květ připomíná spíše list a je bez stopky (drobné úzké lístky, vlásky na stonku, v místě, kde se rostlina větví). Základy samičího pohlaví jde pozorovat okem. Mají kolem 1cm.

Samčí květ je na tenké stopce a "pupen" je symetrický. Většinou v tomto stádiu zůstane a do vlastního květu se nevyvine.

V období cca dva týdny před květem nebo i v květu pohlaví lze rozlišit podle místa na stonku mezi listy. U samiček je jasná pevnost růstu. Každý list roste těsněji k poslednímu, takže vrchol je ukryt pod shlukem litů. U samců je typický volnější, řidší vzhled rostliny – první projev samčího pohlaví.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mmm*
Datum: 21.07.14 18:49

ukázala jsem a bylo mi řečeno, že je to jasná holka

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.