Oddělovací pás mezi trávníkem s mulčen

Od: Datum: 01.05.14 09:16 odpovědí: 2 změna: 01.05.14 18:51
Zdravím Vás přátelé. Jak už jsem psal v jiném tématu, mám několik smrčků které jsou prorostlé trávou. Budu dávat mulč. Bez fólie. Dám větší vrstvu. Přemýšlím nad pásem z plastu který by to oddělil. Potřeboval bych poradit jaký zvolit postup. Moc děkuji.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.05.14 14:49
avatar

Nevím jaký lem jste zvolil, ale nejprve si naznačte dostatečně dlouhým provázkem, kde lem chcete mít. podle provázku rýčem vykopejte rýhu - z vaší vnější strany naprosto rovnou - o tuto stranu zapřete lem a z vnitřní strany přihrňte hlínu a udusejte, případně před tím na několika místech např. co dva metry přibijte hřebíkem do vnější strany o kterou lem opíráte. Namulčujte mulčem a máte hotovo. Dobré je z vnitřní strany nepřihrnovat úplně (proto ty hřebíky), ale nechat si tam prostor pro dostatečnou vrstvu mulče. A ještě lepší je si lem zakopat tak, aby čouhla jen kousek, tak 2 cm, aby jste si mohl pěkně jet kolečkama sekačky v mulči a trávu dosekl až k lemu.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: kladivko
Datum: 01.05.14 18:51
Děkuji za Váš postup práce.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.