Co je to za strom?

Od: Datum: 24.04.14 15:33 odpovědí: 6 změna: 25.04.14 08:29
Dobry den, nevite nekdo prosim co je to za strom?
Dekuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.04.14 15:42

Nebyla by fotka jen listů a kůry zblízka? Může to být, z té dálky např. habr, líska turecká, buk a ještě jiné.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 24.04.14 18:24

Nejpravděpodobněji je to líska turecká, ale chce to fotku minimálně listů z blízka.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 24.04.14 19:26

Novou fotku již udělat nemohu. Byl jsem daleko v jedné firmě a líbil se mi ten strom. Tipoval jsem nějakou lísku, ale znám jen ty keřové. A ta "TURECKÁ" by to opravdu mohla být. Má to jen jeden kmen, takže asi ano.

Děkuju za odpovědi

Datum: 25.04.14 06:41
Jeste me napadlo, nevite nekdo kde by se dal takovy stromek koupit? Myslim velky uz treba 2 metry. Na internetu jsem nasel jen semena, nebo male sazenice do 30cm.
Datum: 25.04.14 07:03

Těchhle, velikých stromů, větších než čtyřpodlažní dům, mám ve svém okolí asi 8. Jsou překrásné teď, když jsou listy svěže zelené. Koukněte na ten strom v létě a na podzim, kdy z něho začnou padat, nevím jak to říci, takové obaly s oříšky. Oříšky jsou drobné s velmi silnou a tvrdou skořápkou. Jsou jich hromady. Čurbes na zemi a mezi tím spousty vran a kavek, které ty oříšky sbírají. To pak zas až taková paráda není. http://www.biolib.cz/cz/taxonimage/id43168/?taxonid=3427

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.04.14 08:29

Turecká líska? Chtělo by to detailnější foto a foto listu.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.