Smrštitelná hadice - zkušenosti

Od: Datum: 23.04.14 19:11 odpovědí: 7 změna: 24.06.14 21:31

Dobrý den. Je tu někdo, kdo už má zkušenost se smršťovací hadicí.

http://tip.seznam.cz/tip-dne?id=4552

Je to lehká latexová zahradní hadice a pod tlakem vody se 10x roztáhne.

Zajímá, mě jestli něco vydrží. Na trhu už bude nějaký rok, snad už ji někdo má.

Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lego®
Datum: 23.04.14 22:06
Ohodnoceno: 1x

Datum: 24.04.14 07:17

To máte sice pravdu, tento odkaz jsem už dříve zhlédnul, ale nepřineslo mi to žádné informace.

Potřebuji českého uživatele s konkrétním výrobkem a zkušenostmi.

Datum: 12.06.14 15:11
Zdravím, my ji máme doma již třetí rok, funguje nám dobře, stále se smrstuje tak jak má, nepraská...
Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.06.14 15:23

Ahoj,

na jaře jsem vytáhnul klasickou hadici cca 10 m . S ohledem na to že máme okrasnou a užitkovou zahradu ( ve tvaru L ) musel jsem tuto klasickou hadici přetahovat z rohu do rohu a pak překážela lámala se byla těžká apod...proto jsem jak na netu byla akce koupil tuto smrštitelnou a naprostá pohoda. Má 15 metrů a přenese to 4 leté dítě , nikde se to neválí neláme se .

Od: mjso®
Datum: 24.06.14 14:24

Dobrý den.

A opravdu se roztáhne na 3násobnou délku? Mám malý tlak vody.

Uvádí se, že 8metrová se roztáhne přibližně na 23m,

10metrová na 30m a 15metrová asi na 46m. Jak to vidíte Vy?

Datum: 24.06.14 14:38

Známá si koupila hned tři. Teď si nejsem jistá jestli je mají 3. sezónu, ale druhou určitě. Zpočátku byla nadšená, jak je s tím jednoduchá manipulace atd. Zalévala truhlíky, květináče napouštěli bazén. Také nemají moc velký tlak v řádu. Nicméně, jedna teď praskla někde v půlce, v zápětí druhá praskla hned u kohoutu a třetí zatím drží, ale moc se netváří. Určitě je to zajímavá myšlenka, ale netrvanlivá.

Datum: 24.06.14 21:31

Abych uzavřel tuto otázku.

Hadici jsem si nakonec koupil. Ale dopadlo to zajímavě. Jelikož zalévám dešťovou vodou z 1000L nádoby přes vodárnu, tak to dopadlo takto:

Hadici jsem zapojil a nenatáhla se ani o centimetr :)) Ukázalo se, že 1,5-2,5 Bar je nedostačující.

Takže jsem jí vrátil a objednal gardenu s navíjecím klubkem a jsem spokojen

Toť vše a díky.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.