Konopná mast

Od: Datum: 13.02.14 12:10 odpovědí: 15 změna: 20.02.14 14:44

Nevíte, jestli když se někdo maže konopnou mastí a řídí auto,může policie zjistit přítomnost drogy?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: paradox
Datum: 13.02.14 12:15

Leda, že by si to ochutnala možná :D

Ohodnoceno: 0x

Od: ivik®
Datum: 13.02.14 12:19

Takže jen po tom, co by se konopí kouřilo nebo jedlo?

Datum: 13.02.14 12:31

je tam zanedbatelne THC , tak muzes

Datum: 13.02.14 12:33

I když je vyráběná doma?

Od: uska®
Datum: 13.02.14 13:14

Jestli máte strach, tak bych PĚŠKY zašla za dopravákama a ukecala bych je, že se chci nechat otestovat.

Datum: 13.02.14 14:18

Já se mažu běžně domácí mastí a řídím denně - nikdy mne nenapadla taková věc...

Od: cuca®
Datum: 13.02.14 18:34

Myslím, že test na přítomnost drogy se dělá ze slin i u dopraváků, takže pokud se tou mastí opravdu jen mažete a nekonzumujete :),tak nevím jak by něco mohli naměřit. Také si někdy mažu ruce domácí mastí od maminky.

A už jste někdy slyšela od někoho známého, kterého zastavili dopraváci, že dělali vyšetření na drogy? Ano,dělají, ale když je vidno, že si šlehli či zakouřili...

Datum: 14.02.14 08:44

Tak jsem se včera zeptala v lékárně a řekli mi , že v lékárně prodávané masti jsou z tech. konopí a to má jen menší obsah THC.Když je mast z jiného konopí, je možné, že má větší obsah THC,ale že by to nemělo vadit.Sami prodavačky byly mým dotazem zaskočené, to zase překvapilo mě, že o tom nic nevědí...Jinak díky všem tady na poradně za odpovědi...

Datum: 14.02.14 09:56

No právě, že mě to napadlo,protože si myslím, že i z té masti se může něco do krve dostat a vstřebat...

Od: lotus*
Datum: 14.02.14 18:18

Myslím, že z domácí konopné masti (s THC) se kůží do krve skutečně něco může dostat. Ale bude to tak mála, že bych se toho rozhodně nebála.

Datum: 14.02.14 18:50

Citlivost policejních testů ze slin na Cannabis (Δ9-THC) je cca 30 ng/ml. Musela by jsi mazat celé tělo několikrát denně domácí mastí z palic velmi netechnického konopí. Závěr, klidně řídit můžeš.

Od: klidek*
Datum: 18.02.14 15:42

žádný strach, z konopné masti se jen tak "nesjedete", natož aby to detekovala policie - jedině kdybyste si mazala celé tělo extra silnou mastí několikrát denně... obsah THC je poměrně malý a u kupovaných produktů už teprve, jde o produkty z technického konopí (aspoň tedy oficiálně)

doplněno 18.02.14 15:43:

sakryš, teď jsem si všiml, že jsem napsal skoro stejnou odpověď, jako předchozí diskutér...

Datum: 18.02.14 20:50

V žádném případeě, v masti je ho málo a navíc to je většinou technické konopí a ne ta droga.

Datum: 19.02.14 23:41

Klidně se mažte,v testu na drogy se neprojeví (vlastní zkušenost) ...a nemluvím o kupované ;)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 20.02.14 14:44

Děkuji všem za odpověď...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.