Sikmi nepouzitelny breh

Od: Datum: 27.10.13 15:20 odpovědí: 8 změna: 03.11.13 08:31

jeste mam dotaz pro spekulujici hlavicky vlozim foto kde stojim na schodech a fotim levou i pravou stranu brehu abyste byly v obraze je velmi sikmi a na zvetrale skale taze tam kopnete tak 0,5m myslela jsem na nejake cihlove kaskady na jahody jde tam slunicko ty by tam sli ale jak to udelat a neustale nepadt tyto brehy jsou naprosto na nic a je mi jito ho nevyuzit mame maly pozemek myslela jsem to i prodlouzit ale to si myslim ze by bylo financne narocne treba vas neco napadne dekuji vam a hezke odpoledne

doplněno 27.10.13 15:22:

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.10.13 15:48

Dole je opěrná zed nebo jak to tam vypadá? Je možnost navézt zeminu? Kolik do té srandy chcete investovat?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.10.13 09:21

jsou tam oprene panely asi 3 4 metry dlouhe jelikoz padala ta zemina delal to muj tatka byly jakoby skosene a za ty roky asi 30 let uz jakoby stoji ta tiha te zeminy je narovnava dole bydli moji rodice ale barak je psany uz na bratra s tim si moc nerozumime jelikoz spolkl vsechnu moudrost sveta a nekdy kdyz je problem tak u neho dohoda nedopadne ja jsem pravy opak tak mam strach do budoucna aby mi nedal ultimatum s tim neco delat jelikoz je to nas pozemek a hrozi i kdyz je panel zpevnen nejakym privarenim ze spadna na jejich barak coz ja bych se take obavala dekuji nejak jsem se rozepsala no ja spis datluji hezky den

Datum: 29.10.13 12:31

zeminu je mozne navest a o ivestici nemam poneti nevim co kolik stoji a co by to obnaselo kazdopadne by padla nejaka pujcka manzel take myslel na prodlouzeni naskocil by nam pozemek on je spis teoretik nez by neco zjistil dekuji

Datum: 27.10.13 18:14

doplněno 27.10.13 18:20:

Zdravím, vzal jsem to jen tak na rychlo v malování, je to běžné, že se používají takové ,,lavice,, kolega má na stráni takové lavice s rostlinami, je to nejmémě náročné na úpravu terénu, pár prken a kus železa,nebo kulatiny, na ty nohy, dá se použít vše co je při ruce, pokud chceme ušetřit penízky...

doplněno 27.10.13 19:47:

cihlové bych to nedělal, bude to drahé a fyzicky náročné na práci

Ohodnoceno: 2x

Od: rnk*
Datum: 27.10.13 19:37

Jen postřeh.

Běžná cihla se mrazem rozpadne. Musely by to být klinkery (zvonivé), které jsou ostře pálené. Jsou však mnohem dražší. Doporučuji beton nebo lépe kámen.

Od: narf
Datum: 29.10.13 13:33

Jestli tam jde hodně sluníčka, tak co tam udělat skalku?

Datum: 29.10.13 17:05

ta vypada nadherne zkusim nakopnout manzala myslim napadem jaky by mel nazor dekuji

Datum: 03.11.13 08:31

Na takovém břehu nám doma rostly keříky angreštu a rybízu. Tvářily se spokojeně. ;)

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.