Krtci a jak na ně!

Od: Datum: 27.10.13 13:16 odpovědí: 6 změna: 29.10.13 18:40

Vím,že je to časté téma,ale včera jsme byli na zahradě a snad jen u nás se ubytovala početné rodina krtků ...nikdy předtí něco tak kopcovitého se tu nevyskytovalo u sousedů nic čím to a jak nato jsem tu zahradu zdědila a mím ji vzdálenou od mého bydliště ...takže nemůžu čekat,jak můj otec s motykou kolem 17,00 hod na krtky...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: kami95
Datum: 27.10.13 15:11

Jelikož jsem ochránce zvířat, tak bych zkusila najít přípravek, který je odpudí..nebo jsou i takové strojky do záskuvky které vydavají zvuky, které jsou jim nepříjemné..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ramona
Datum: 27.10.13 16:07

Díky za odpovědˇjá je mám na zahradě pod zemí,takže do el. zásuvky asi těžko ...jsem pro vyváženou přírodu bez slepé ochrannosti zvířat ...letos dokonce kuny řádí ve městech ...u nás poškrábala bílou omítku nového domu,soused taktak přibouchnul okno skočila mu ve 2 v noci na parapet a v Olomouci známéhu auto ...!

Datum: 27.10.13 16:34
avatar

Ramono, nakoukněte do archivu, je tam celý vagón rad a diskuzí. Dostanete se tam tak, že do modrého vyhledávacího okna vpravo nahoře zadáte KRTEK a pak čtěte a čtěte a čtěte. A plačte! Je to smutný příběh *plac*

Ohodnoceno: 3x
 
Od: asiasi*
Datum: 28.10.13 11:34

U mně pomáhá Pepo podpalovač. Asi ho neradi cítí, tak se raději odstěhují. Rozhrnuji krtiny, místo kde uvidím otvor klacíkem prohloubím, do otvoru hodím malý kousek Pepa a vše zahrnu. Dělám to do každého nového kopečku až je to nakonec přestane bavit.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: narf
Datum: 29.10.13 13:41

Dělám zviřátkovi, co otravuje, okénka: Do ústí chodbičky dám skleničku od zelí objemu 250 ml, dnem vzhůru, zároveň s trávníkem. Dbám, aby dovnitř chodbičky šlo stále světlo, nezaházela se hlínou.. Když je těch oskleničkovaných míst dost, zviřátko odtáhne (na čas). Předpokládám, že odpuzuje to zařízení, nikoli zelí .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.10.13 18:40
avatar

Aby zase nedošlo k omylu, zvířata mám ráda ale to se mi nesmí kuna lesní kvartýrovat do chalupy a s krtkem je to stejné. Můj otec zbavil krtků zahrádkářskou kolonii-číhal s motykou, žádné plašiče nepomohly, na naši chalupě úspěšně loví kočka a koťata, krtky, hryzce, křečky (prý jsou chráněni ale vysvětlete to kočkám).

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.