Habr na živý plot

Od: Datum: 21.04.13 20:23 odpovědí: 7 změna: 22.04.13 16:53

Dobrý den. Nevěděl by prosím někdo, kde na netu koupit kvalitní Habry na živý plot za normální cenu?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 21.04.13 20:29

Když jsem potřeboval habry, byl jsem si - po dohodě s hajným, vyrýt nálety v lese - cena výborná... :-D

Ohodnoceno: 0x

Od: novotnyj
Datum: 21.04.13 20:43

z vlastní zkušenosti mohu doporučit - nechal jsem si je přivézt až do SČ Čech, ujmuly se všechny. http://www.ziveploty.eu/ Doporučuji zkombinovat s červeným bukem, vypadá to pak velmi dobře.

Datum: 21.04.13 21:55

Jak píše mowla,to je ta nejlepší cena i kvalita.Vybral jsem si co jsem chtěl,jen toho hajného jsem se jaksi zapomněl zeptat .Ale já je vyryl na nesekané louce a byly ještě lepší než v lese kde je málo světla.Úspěšnost ujmutí byla 100% a to jsem sázel v létě jen za drn.

Od: agnes1
Datum: 21.04.13 22:16

Od: jirbar*
Datum: 22.04.13 16:48

Na srandičky ho užije

Datum: 22.04.13 16:37

Zdravím, právě habry jsem sháněla loni na podzim pro obec, a i když jsem nevyužila firmu v odkazu (níže), uvádím jej, protože tam je nakoupíte už od těch nejmenších sazenic. Já jsem potřebovala větší rostliny včetně nasázení, takže jsem je pořídila v našem regionu.

http://www.prodejrostlin.cz/r…0/9/0/?hledatjak=2&slovo=habr

Od: jirbar*
Datum: 22.04.13 16:53

Pěstuje je kdejaká lesní školka. Taky jsem je několik let sháněl (žádná velká iniciativa), v lese rýpat a shánět 150 kusů to se mi teda nechtělo a nakonec jsem zjistil, že pod svícnem největší tma.

Přímo v Týništi nad Orlicí jsem je zakoupil okolo těch 30 cm a cena okolo 6 Kč za kus. A začátkem května, mírně narašené, kupuji další.

doplněno 22.04.13 16:56:

Ve školkách jsou podřezávané, takže se vytvoří vlásečnicové kořeny a lépe se přijímají. Stejně něco málo se muselo příští rok obnovit.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.