Určení skalničky dle obrázku

Od: Datum: 15.09.12 07:19 odpovědí: 8 změna: 17.09.12 16:15

Prosím o určení skalničky dle přiloženého obrázku. Je to rostlina pokryvná, dobře snášející zimu.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: stribrnak*
Datum: 15.09.12 07:33

je až moc pokryvná,není tu

Od: mirkara
Datum: 16.09.12 09:11

Velice se omlouvám, ale nepodařilo se mě vložit obrázek. I když jsem zaškrtl "Chci vložit obrázek (v dalším kroku)". V podstatě nevím jak udělat "další krok", abych mohl obrázek vložit. Pokud stisknu "Vložit", vloží se text bez možnosti připojit obrázek.

Vyzkouším to ještě jednou.

Datum: 16.09.12 09:13

Velice se omlouvám, ale nepodařilo se mě vložit obrázek. I když jsem zaškrtl "Chci vložit obrázek (v dalším kroku)". Zkusím to ještě jednou.

Od: stribrnak*
Datum: 16.09.12 09:19

v dalším kroku zaškrtni chci vložit obrázek,pak klik na vložit a poté na procházet a přidat obrázek

Datum: 16.09.12 09:29

Nevadí, tak dlouho se chodí s obrázkem na Poradnu, až se to jednou povede. Nic si z toho nedělej. Na Tvou skalničku se už těším. Když jsem já začínala dávat obrázky, udělala jsem z toho taky pěkný guláš. Lidé mi radili a nakonec se povedlo. Povede se i Tobě, uvidíš. *mala*Jaga.

Datum: 17.09.12 11:00

Dostal jsem odvahu zkusit vložit obrázek ještě jednou.

Datum: 17.09.12 11:21

A odvaha se vyplatila!*palec*

Pokud rostlina kvete na jaře drobnějšími bílými zvonečky asi na 10 cm dlouhých stoncích, je to vyšlechtěný druh ROŽCE. Mám ho taky a opravdu pokryje všechno, i to, co pokrýt nechceme.:)Jaga.

doplněno 17.09.12 11:23:

Přesněji ROŽEC PLSTNATÝ.

Datum: 17.09.12 16:15

Díky moc! Je vidět, že mám co dělat s opravdovou odbornicí.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.