Co to může být za kytku

Od: Datum: 12.08.12 21:56 odpovědí: 5 změna: 13.08.12 12:46

Na zábradlí na našem balkoně se asi měsíc či o málo víc objevují černé kousíčky spíše tvaru kuliček, kolem nichž je jakoby rozpitá hnědá skvrna, která jde špatně očistit - jakoby tam něco vlhkého spadlo, přilepilo se a vysušilo. Tyčerné kousíčky mi připadají jako semínka z nějaké kytky či drobky z nějakého ptačího trusu. Sousedka nad námi má plný balkon různých květin. Ty fleky se objevují jen na jedné části zábradlí a trochu i poblíž na zemi. Když jsem vykoukla nahoru, řekla bych, že přímo nad tím je jeden truhlík s nějakými listy, které jsou na jednom kraji i trochu snad proděravělé (poslední 2 listy vpravo nad sebou). Není vidět, jestli v tom truhlíku něco i kvete, určitě ale z obou jeho stran jsou červeně kvetoucí muškáty či tak něco, já to moc nepoznám. Mohl by mi někdo poradit, o jakou kytku v tom truhlíku by se mohlo jednat a zda by ty kousky mohly být třeba z toho truhlíku a co tak asi? Sousedka tvrdí, že ona to má na zábradlí taky a je to prý od ptáků na střeše. Jenže ptáci by asi nekáleli vždy jen na 80 cm ks zábradlí, že ano. My si chceme pořídit markýzu a když to jde tak špatně dolů z bílého zábradlí tak co potom z markýzy... přikládám fotky.

doplněno 12.08.12 21:59:

fotky

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.08.12 22:03

fotky

doplněno 12.08.12 22:04:

další

Datum: 12.08.12 22:09

na 1. fotce je ten truhlík, o nějž mi jde, přiblížený, na 2.je pohled těsně vedle doleva a na 33. zkusím přidat pohled doprava

Od: myse®
Datum: 13.08.12 12:25

to by mohly být begonie...

ale k čemu vám to bude vědět co to je? mohly by to teroreticky být zbytky rostlin - napadají mě okvětní pestíky nebo tak něco, nebo zbytky po nějakém škůdci...

Nicméně to může být i od ptáků - třeba někde sbírají nějaké plody - a na střeše je pak žerou a zbytky padají dolů...

Myslím, že stejně nic nezmůžete a budete jenom čistit... Je to venku, tak musíte počítat s nečistotou odkudkoli

Datum: 13.08.12 12:43

Chceme to vědět kvůli těm markýzám, jestli má cenu je pořizovat.. Ty zbytky vypadají takto:

doplněno 13.08.12 12:44:

snad to sem dostanu...

doplněno 13.08.12 12:46:

to je omyl, tuhle fotku jsem tam dát znovu nechtěla, zkusím ještě:

Datum: 13.08.12 12:46

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.