Pozná někdo tento exotický strom?

Od: Datum: 07.08.12 22:04 odpovědí: 4 změna: 08.08.12 09:31

Neví někdo jaký druh stromu je na přiloženém obrázku.Vyfotil jsem ho mobilem v botanické zahradě v Puerto de la Cruz ale zapoměj jsem si přečíst jmenovku a teď by mě zajímalo o jaký strom se může jednat.Za případnou odpověď předem děkuji.

doplněno 07.08.12 22:10:

Omlouvám se za ten špatně vložený obrázek ale je to muj první dotaz zde a nějak se mi ho zřejmě z toho mobilu nepodařilo uvézt do správné polohy i když mě se v PC zobrazoval správně.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: polinek*
Datum: 07.08.12 22:52

dejte ho do správné polohy zkuste to,,také jsem tam byla ,,chci se podívat.Je to v LORO parku že? Máte ještě nějaké jiné?

doplněno 07.08.12 22:57:

ted nevím,,to asi není ON

doplněno 07.08.12 23:02:

ne to není On ,,musela bych to probrat. Pokud jsem ho fotila Mám jiné

Od: mowla*
Datum: 07.08.12 23:01

Lepší fotka (nemyslím otočení - ale záběr na listy) by nebyla? - takto rozšířené dolní části jsou typické pro stromy rostoucí v bažinatých oblastech, ale je jich vícero druhů...

Od: polinek*
Datum: 07.08.12 23:15

tak to nemám zrovna ,fotila jsem to za pochodu..napište mi raději do schránky.Já si možná vzpomenu ..

doplněno 07.08.12 23:19:

,,myslím že Fikus

doplněno 07.08.12 23:38:

ale ty stromy ,které mám z kanárů mají všechny kořeny ,je tam také strom života a má více jak 800let. A není to bahenní strom.

Datum: 08.08.12 09:31

Zkus to hodit na http://forum.priroda.cz , tam máš slušnou naději že to nějaký botanik pozná i z takové fotky.
Za mě je to prostě jen exotický strom *hi*

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.