Co to je za rostlinky?

Od: Datum: 23.06.12 07:35 odpovědí: 7 změna: 23.06.12 18:12

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat co je v přiloženém fotu za rostlinky. děkuji předem za vaše odpovědi

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: zakovadrahoslava*
Datum: 23.06.12 07:37

a ještě tuhle bych potřebovala vědět

Datum: 23.06.12 08:08

Dobry den,tezko z fotky urcit,koprovite listy ma ledacos.Npada me letnicka-krasenka,kosmea-cosmos bipinatus,to plaziva ze by rdesno-polygonum,Bistorta affinis-Persicaria affinis.Nevim,treba jsou to jine rostliny,zkuste lepe detaily.

Datum: 23.06.12 08:19

měla jsem na mysli tu rostlinku vpředu s těma děravýma listama, v pozadí mám cabombu, předpokládám, že to čemu říkáte koprovité listy je to co mám v pozadí. stejně tak hledám název rostlinky z vrchní fotografie, kde vykukují dva zdravé lístky

doplněno 23.06.12 08:25:

jen pro zajímavost se pohybujeme v sekci akvárium. jedná se o akvarijní rostlinky

Datum: 23.06.12 18:12

No .nenapadlo me ze akvarko,ikdyz mne prisly ty kaminky zvlastni mezi rostlinami,ale mozne je dnes vse.S akvaistikou,nemuzu slouzit.

Od: viky®
Datum: 23.06.12 09:36

Dobrý den. Manžel tvrdí, že je to Cryptocoryne. Lidově tomu říkáme Kryptokorýny. Jsou v akvárku a je jasné, že chtějí kyselé prostředí. Jen můj názor.

doplněno 23.06.12 09:45:

Když bude mít Cryptocoryna, kyselé prostředí, tak budou velké, široké, krásné listy. To jsme měli v akváriu, na začátku. Jak by měla vypadat? http://rybicky.net/atlasrostlin/cryptocoryne_affinis

doplněno 23.06.12 09:48:

To druhé je odnož od Cryptocoryne.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 23.06.12 10:02

moc děkuji za odpověď, taky jsem si myslela, že to bude cryptocoryna. chtěla jsem se ještě zeptat, čím mohu zvýšit kyselost vody, ale tak aby to neublížilo rybičkám.

Od: viky®
Datum: 23.06.12 10:50

Na kyselost vody v akváriu má vliv vše, co je v akváriu. Neměl by se používat, vápence, kovové rudy apod.

Odkaz na kyselost půdy.

http://www.imega.cz/akvarium/voda.html

Cryptocoryna, aby byla spokojená, měla krásné listy, potřebuje mít kořínky v písku. Vlastní zkušenost.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.