Krtek na zahradě, tipy

Od: Datum: 23.08.12 16:15 odpovědí: 3 změna: 28.08.12 17:48

Co platí na krtky na zahradě? Denně tam bagrují.

Např. PET lahve na hlazence jsem zkoušel, ale na tyhle zahradě není skoro vítr, takže bez úspěchu.

Díky za radu

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.08.12 16:33

Zadejte tady do velkého modrého vyhledávače slovo -krtek- a zjistíte spousty rad v mnoha diskuzích. ;) Já jsem třeba dala tranzistorové rádio na plné pecky, doprostřed zahrady a přikryla jsem ho vaničkou nebo hrncem a na to deku, aby to u nás nebylo jako u kolotočů. *smich* Odstěhoval se. Párkrát jsem to použila znovu. Co už!

Datum: 24.08.12 02:25

Mně zatím vždy zabralo. Slušně pozdravit: ahoj krtečku, ty jsi přišel na návštěvu. Krtince jsem nezašlapávala. A světe div se, krtek šel jinam. Máme zahradu 20 let a krtince jsme měli za ty roky Xkrát. Ale Pan Křeček vždy odkráčel a škody nenadělal. Asi nás měl rád...

Od: honza57
Datum: 28.08.12 17:48

Trabant a hadici z vejfuku do jeho díry.A neutrál a plný plyn. Vetšinou vyleze anebo zdechne.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.