THC - pěstování doma

Od: Datum: 23.08.12 01:19 odpovědí: 12 změna: 30.08.12 13:10

Dobrý den,moje babička má potíže(nebudu rozepisovat),tak se mě ptala jestli bych jí něco nemohla zjisti o pěstování thc někde doma,nepotrebuje aby si o ní sousedi něco říkaly,tak se vás chci zeptat :

1)Jaké osvětlení použít,jedná se o 2-3 kytky + kolik energie se do toho vloží,to znamená cenu (prosím odkazy na lampu)

2)Jak dlouho svítit,mastičky spěchají a jak často zalévat

3) je nutnost nějaké odsávání,nebo příslušenství

Prosím,pokud víte reagujte budu velmi vděčna,moc děkuji ...

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: krkovicka*
Datum: 23.08.12 03:51

Proč osvětlení?Stačí to pěstovat na slunem místě.Zde odkaz http://www.growshop.cz/

Datum: 23.08.12 05:35

Ještě před tím by si babička měla prostudovat § 285 a 286 trestního zákona, aby náhodou nenarazila...
http://business.center.cz/bus…restni-zakonik/cast2h7d1.aspx

Od: terz
Datum: 23.08.12 11:35

Babička to nehce mít na zahradě,HEJKAL i kdyby nemusí to být tvoje věc,DÍKY!

Datum: 23.08.12 16:28

Je pravdou, že jsem neodpověděl ani na jednu ze tři očíslovaných otázek.
Dostala jste zjistit něco o pěstování thc.
Reagoval jsem podle Vaší prosby, a místo slibovaného velkého vděku se ohrazujete! Nikde jsem se nezmínil o místu pěstování, jenom poukázal na úskalí podle zákona, aby babička a i Vy jste neměli další problém!
Doporučuji přečíst si pravidla poradny, zvláště
- Z7 - Je zakázané poskytovat návod k páchání trestných činů
Po prostudování pravidel poradny a trestního zákona si nastudujte také něco o THC. To se pěstovat nedá!
Ohodnoceno: 4x

Datum: 23.08.12 20:08

O zadny trestni cin se nejedna, pokud date radu napriklad jak pestovat jednu kytici. Pokud nevite, je bezpredmetne reagovat v teto diskuzi.

Jinak vice nez tady bych doporucil obratit se na web grower.cz

Od: miljan*
Datum: 23.08.12 19:00

Heger nás vyzývá ke sportu a samoléčení, za nemoci si podle něho můžeme sami, chce ušetřit 30 miliard ve zdravotnictví, aby měli na tunelování a když se chce člověk léčit, tak podle zákona páchá trestný čin. To jsme to dopracovali, soudruzi z trojkolkyl našli zkratku. *houpy*

Datum: 24.08.12 08:43

Upřímně s tebou souhlasím,ale opět se to netýká toho,že by si měla babka léčit neduhy Marjánkou.Kromě toho to nebude potřeba,když zjistí lékař,že ji to pomůže ku zdraví,může jí od 1 ledna na lék s THC napsat recept do lékárny.V každém případě nemocný člověk u lékaže najde určitě pochopení,mohu to říci podle svých dlouholetých zkušeností.

JABRAKA

Ohodnoceno: 2x

Od: miljan*
Datum: 24.08.12 19:42

V lékárně ji tvrdě zaplatíme, a o to jde především. Pokud by se mohla pěstovat oficiálně doma, a pokud léčí nemoci, o kterých se lze dočíst na netu a je to pravda, tak budeme potřebovat polovinu doktorů a mnoho farmaceutických firem si svoje jedy může narvat do špic. A vo tom to je, o peníze jde až v druhé řadě. *pivo*

Ohodnoceno: 1x

Datum: 24.08.12 21:47

terz. V takto amaterských podmínkách marjánku nevypěstuješ ( tím myslím na podzim a v zimě). Letos to nech plavat, políčko osej na jaře :D. Letos kup marjanku od někoho . Vyjde Tě to levněji.. Nebo přímo mastičku. Popej se mladých lidí cca 18 let - ty Ti poradí, kam se obrátit.

Hejkálku. Kousek od Dvora Králové je léčebna pro dloudobě nemocné - roztroušená skleroza. Marjánkou se tam léčí už několik let s velmi dobrými výsledky. Ale o tom se moc nesmí mluvit, neboť zisky z rostlinek nejdou žádným nadnárodním spolkům či farmaceutickým firmám. :( Až nám ty rostlinky na zahrádkách náležitě zdaní, tak začnou hlásat, jak jsou užitečné a budou nás nabádat, a´t si je v rámci samoléčby sami pěstujeme. *zed*

Od: uska®
Datum: 24.08.12 21:52

Tak se nedohadujte, ono o babičku určitě nejde, ale mladí chtějí víc a víc ... a levněji a levněji nebo zadara... tak jim v tom nepomáhejme. Já už se těším na první ledna na recept.

doplněno 25.08.12 20:52:

sebod - to by zde nezazněl původní dotaz na pěstování - údajně pro babičku. Všichni nevědí ...

Datum: 24.08.12 22:03

uska. Ti mladí, co chtějí víc a víc - moc dobře vědí, jak se marjánka pěstuje. Ti žádné návody nepotřebují *smich*

Od: akr®
Datum: 30.08.12 13:10

Existuje takzv. autoflowering semena která nejsou závislá na světelné periodě a automaticky se po cca 25 dnech přepínají na období květu. V případě zasazení nyní, zřejmně stihne vyrůst i letos. V případě nedokvetení můžete na podzim schovat domů před mrazy.

Tyto semena se dají sehnat poměrně levně. Myslím že na aukru jsou za cca 20 kč/ks.

Na mastičku by to snad mohlo stačit. Přeji ať se problémy spraví!

NEBO

Také na aukru jsem objevil "extra silná konopná mast" - domácí. Nevím zda-li je účinná jak píše ale v případě koupi to máte beze starosti s pěstováním. Předpokládám že jste to chtěla na mast...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.