Co na zahrádku zasadit v srpnu?

Od: Datum: 08.08.12 21:07 odpovědí: 8 změna: 09.08.12 22:01

Co sázet na zahrádku těd v srpnu? mám na mysli nějakou zeleninu,sklildila jsem před 14-ti dny cibuli, kedlubny i salát. Ředkvičky už jsou taky dávno pryč. Nechce si mi to znovu opakovat sázet. Jakou zeleninu těd ještě vysadit nebo vysít v srpnu aby moje záhony na zahrádce nebyly tak prázdné?. Vážně uvažuji o petrželi a o libečku.

Pokud máte nápady, napiště.

děkuji.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.08.12 22:58

Na uvolněné záhony nyní vysévám hořčici na zelené hnojení. Záhony nejsou holé a půdě organická hmota jenom prospěje.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 08.08.12 23:07

Na petržel už je pozdě, ta už vám nenaroste. Pokud by jste jí nechal do příštího roku, tak vám půjde do květu. Libeček vám ještě vyleze, ale do zimy skoro nic nesklidíte. Já na uvolněné záhony vysazuji svazenku na zelené hnojení.

doplněno 09.08.12 22:50:

Pekingské zelí Hilton a Nozaki lze vysazovat ještě nyní.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 09.08.12 08:44

Hrášek, kopr, ředkvičky, rukola, salát...

Od: ron*
Datum: 09.08.12 11:26

Dobrý den.

Já dávám hrášek, čínské zelí, ředkvičky, špenát, mrkev. Mrkev dávám ranou odrůdu. Je-li pěkný podzim, ještě dozraje.

Datum: 09.08.12 22:01

Cinske zeli,jen do konce cervence,ted je uz pozde.

Od: buss®
Datum: 09.08.12 11:34

Cokoli, co má příslušně krátkou vegetační dobu, no a je k užitku, nebo pro krásu? Nebo jen pro hnojení, zarytí.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 09.08.12 19:34

Zkus vysadit ranné brambory.Do zimy by ti při dobrých podmínkách mohly dozrát.

JABRAKA

Od: meruzalka111
Datum: 09.08.12 21:23

Díky za radu,ale brambůrky už mám vysazené na poli.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.