Jaký otvírač oken ve skleníku

Od: Datum: 04.08.12 10:31 odpovědí: 1 změna: 04.08.12 11:18

Ráda bych si dala do skleníku automatický otvírač oken. Jen jsem narazila na problém, neboť mám skleník starší, kde je otevírání řešeno otevřením celého okna střechy o velikosti cca 50x120cm. Na internetu jsem nenašla otvírač, který by toto řešil, ale otvírá sotva polovinu velikosti co bych potřebovala já. Náš skleník je možná že slovenska, ale je mu už minimálně 20let. Je z pozinku, takže slouží bezva. Jen to otvírání bych chtěla vyřešit. Nemám představu kolik může vážit okenní tabule této velikosti. Nemáte někdo stejný skleník kde jste už otevírání vyřešili? Nebo někdo z vás zná váhu skla této velikosti. Myslím si, že tloušťka skla je 4mm. Děkuji za radu.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: des*
Datum: 04.08.12 11:18

Tak všechny otvírače na této adrese řeší tvůj problém.Není totiž potřeba aby bylo otevřeno okno dokořán,dokonce je to blbost,protože se vysušuje skleník a to je špatně. https://www.google.cz/search?q=otv%C3%ADra%C4%8D+sklen%C3%ADkov%C3%BDch+oken&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:cs:official&client=firefox-a

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.