Rajčata a papriky již ven?

Od: Datum: 30.04.12 11:30 odpovědí: 10 změna: 16.05.12 04:54

Chtěla bych vědět, jestli se můžou již vysadit ven rajčata a papriky a nebo je ještě brzy? Papriky mně již začínají kvést a rajčata jsou také hodně velké. Božena

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: stribrnak*
Datum: 30.04.12 11:44

Boženko ven ještě ne,počkal bych až po zmrzlých,je to moc brzy,musela byste je zakrýt na nac nějakou foliíí,přízemní mrazíky hrozí,tak vyčkejte na tu správnou dobu

přeju dobrou úrodu

Od: ellin*
Datum: 30.04.12 12:34

Moje babička taky říká, že až po zmrzlých, takže až tak od poloviny května. ;)

Od: wamp®
Datum: 30.04.12 13:04

Papriky,rajčata i okurky dáváme každým rokem,a samozřejmě po zmrzlých,jinak je ožahne mráz,což už se nám také pře X lety stalo*hej*

Datum: 30.04.12 14:06

Děkuji za odpověď, odjíždím 9.5. pryč, tak musím tím pověřit manžela a syna, aby vysadili rajčata a papriky až po zmrzlých. Božena

Datum: 01.05.12 19:49

Myslím,že se vysadit mohou,ale počítat v chladných nocích s případným krytím folií.

JABRAKA

Datum: 15.05.12 15:19

tenhle týden na noc přikrýváme a myslím, že to půjde :)

Od: krkovicka*
Datum: 15.05.12 16:03

Taky rajčata překrýváme;) Stačí igelitový pytel píchnout na ttyčku a celou rostlinku přikrýt.Tchán sázel přes svátky.

Datum: 15.05.12 17:33

Vždy jsem dávala až po zmrzlých, dnes už je mám 2 týdny venku a zatím v pohodě rostou, kvetou.

Datum: 15.05.12 18:21

Záleží kde třeba u nás na jihu nám včera pomrzly ořechy salát rajčata třešně buky tak proto bych ještě raději nějaký ten den počkal

Od: stribrnak*
Datum: 16.05.12 04:54

doufám v to,že nejvhodnější doba k sázení sazenic je tato sobota,mrazíky by se už neměly objevit.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.