Co to dělá ve skleníku?

Od: Datum: 06.08.13 23:44 odpovědí: 2 změna: 20.07.14 12:57

Ahoj. Asi týden pozoruji, že mi něco ve skleníku v hlíně vytváří takové důlky o prům. 6-8 cm a hloubce 5-6 cm. Děje se to pouze v suché hlíně. Po úmyslném namočení se to neděje. Soused zmínil tzv. Mravkolva. Vyrýpnutím jsem tam žádnou havěť nezjistil. Pěstuji tam rajčata a okurky nakládačky u tyček. Na rostlinách to nijak neškodí. Nejspíš. Skleník je celodenně otevřen.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 07.08.13 00:06
avatar

Dobrý den, zdá se, že soused má pravdu. Rostlinám by to uškodit nemělo - loví hmyz. Zdravím!

http://cs.wikipedia.org/wiki/Mravkolev

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.07.14 12:57

Ahoj. Mám tu v nabídce vyřešení této staré, loňské otázky. Dnes jsem se byl podívat, co je nového ve skleníku, sem tam něco pouvazovat a i trochu zalít. Když jsem se přiblížil k otevřeným, dveřím, všimnul jsem si toho, že v prahu u chodníčku se popelí Mravkolev v převlečení za ,,V R A B Č Á K A,,. Že tam ptáci lítají, vím. Ale, že tam vyzobávají ty ďůlky i letos oni, jsem jim nepřisuzoval. Tady se nic neutají. Na všechno se jednou příjde. Přeji velikou úrodu. Ahoj.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.