Jak vyhnat kočku ze zahrady?

Od: Datum: 08.05.13 18:05 odpovědí: 3 změna: 09.05.13 15:06

Mám rád kočky a umím to s nimi.Jenže zahradu vám chodí navštěvovat jedinec od sousedů,kteří vám vysvětlují,že ji neuhlídají.Nejenže se vám projde po upravených záhonech,ale ještě se vám po nich pěkně proválí-prostě její přítomnost není žádoucí.Nechci klást železa ani jiné nástrahy kvůli jiným živočichům,tak se chci otázat přítomných,zda je moje stížnost oprávněná,nebo se mám jít s její důležitostí zahrabat.(viz třeba téma hryzci.).Máte s kočkami na zahradách nějaké zkušenosti?Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.05.13 18:21

Nový záhonek rovná se dobře nakypřená zem což kočky milují já to řešil položením pletiva (plotového) do doby než záhon slehl 99% uspěšnost

Ohodnoceno: 2x

Datum: 09.05.13 10:30

To tak prostě je. Jsou to zvířata, jim je jedno, že si zrovna někde usmyslíme užitkový záhon nebo okrasný nebo že si někde oplotíme pozemek. Buďte rád, že k vám chodí a chytají myši a když je šikovná, tak i krtky (naše to umí :) Jak radí nademnou, pletivo nad záhon nebo síť na fazole (je lehčí a levnější). Nebo často zalévat, naše miciny do mokrého nechodí.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.