Jaké květiny teď na záhon?

Od: Datum: 12.04.13 16:24 odpovědí: 2 změna: 13.04.13 09:20

Hezký den,

koupili jsme starší dům a ráda bych si teď něco z květinek zasadila na zahrádce. Test na půdu vypadá dobře z poměru písku, jilu a humusu, záhon je na SZ stranu. Co mohu teď v dubnu zasadit, vyroste mi něco ze semínek /mám aspoň afrikányky /, nebo si koupit nějaké sazeničky , jaké kytky by jste mi doporučili?

děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.04.13 19:59
avatar

Můžete vysadit růže, mečíky. Dnes jsem koupila Hvozdík - trvalku. Každý rok vysazuji letničku Hvozdík plnokvětý a Hvozdík dvouletý. Pro pestrost v záhoně vysazuji Gazánie zářivá a Měsíček. Vysévám řídce, později přepíchám a v polovině května vysazuji na záhon. Letos budu sadit Chrpu velkohlavou, žlutou, ale to je vysoká trvalka. Každé jaro bývá vysoká nabídka sazeniček, takže zaleží na vás, pro co se rozhodnete. Nádherné jsou i Bohyšky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.04.13 09:20

Děkuji, takže růže se nemusí sadit vyloženě na podzim? To je super, máme poblížrůžovou školku. Mečíky i hvozdíky jsou nádherné, a našla jsem doma semínka chrpy americké.

Moc děkuji za inspiraci ;)

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.