Zahradnický rozprašovač

Od: Datum: 24.02.13 21:53 odpovědí: 6 změna: 03.03.13 00:58

Prosím kdo by věděl, kde se dá sehnat zahradnický rozprašovač, který jsem viděla v pořadu Receptář prima nápadů. Používali jej tam k zavlažování semínek a pikýrovaných rostlinek. Je to klasický plastový rozprašovač, který má dlouhou trubičku zakončenou kulatou tryskou s mnoha otvory. Všude, kde jsem hledala jsem objevila jen obyčejné rozprašovače bez prodloužení.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.02.13 21:58
avatar

Mám pocit, že jsem na něj nedávno barazil v OBI.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.02.13 10:42

http://postrikovace.heureka.cz/solo-402/recenze/

doplněno 25.02.13 13:15:

já osobně bych za ten výrobek takové peníze nikdy nedal, mám daleko větší radost, když mohu použít rozprašovač třeba od nějakého čističe a nebo si vyrobím ,,kapátko,, z pet láhve propícháním víčka jehlou

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 25.02.13 13:20

Ukulele má pravdu, za tohle pořídíš velký rozprašovač na záda na zahradu. Tohle mívaj velké firmy, zabývající se průmyslovou chemií za pár korun, velkým odběratelům to dávají zdarma.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 25.02.13 15:33

Děkuji, domnívám se, že je vždy důležilé spočítat si náklady na vše co děláme, do čeho se pouštíme, i když je to naše hobby. Občas používám slovního obratu, abychom nepěstovali sibiřská jablka, jak jsem viděl jednou v jednom dokumentu, kde sovětští vědci postavili na Sibiři obrovské vytápěné skleníky a dokázali světu, že lze sklízet jablka i na Sibiři. Náklady na vypěstování jednoho jablka byly asi 50 dolarů za kus.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.03.13 22:56
avatar

Minulý týden jsem ho koupila v zahradnických potřebách. Stál 89 kč. Tou tryskou se dá regulovat i proud vody. Buďto na rozprašování, nebo silnéjší proud. Ceny se pohybují podle velikosti lahve. Je to přece jen praktické, protože lahev natlakujete a pak stříkáte bez mačkání. Také jsem dříve používala ty rozprašovače z čisticích prostředků, ale než jsem třeba postříkala všechny růže proti mšicím, tak mě sakra bolela ruka.

doplněno 02.03.13 23:02:

Teď jsem se koukala na odkaz toho za pět set korun. No to bych za to nedala ani náhodou. Jediný rozdíl je asi v tom, že láhev je kulatá a rozprašovač je o něco delší. Jinak je to obyčejný tlakový rozprašovač.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.03.13 00:58
avatar

Zkuste se porozhlédnout třeba zde http://postrikovace.heureka.cz/?o=4&f=2 - srovnávání na nastaveno "podle nejnižší ceny" - tady jsou už ruční postřikovače s nástavcem, ale poměrně krátkým.
Pokud chcete delší dosah, pak bych volil postřikovač na 5 litrů (ten už lze dát i na záda) - dosah je cca délka vaší ruky +60cm - nejnižší cena cca 200Kč - mám tento 3roky http://postrikovace.heureka.c…dni-pp5l/specifikace/#section - nepoužívám ho na rosení, ale na totální herbicid a zatím spokojenost. Žádná údržba - herbicid namíchám na plný obsah, natlakuju a stříkám. Co nevystříkám, zůstane v něm. Pouze ho odtlakuju (je tam na to ventil) a uložím tak, aby nebyl v mrazu. Pokud ho potřebuju použít, natlakuju vestavnou pumpou a stříkám. Pokud toho na zavlažování nemáte jen 2 truhlíky, doporučuju ke zvážení - na jedno natlakování vystříkám cca 1 litr kapaliny.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.