Mohli by ste mi trochu pomoc?

Od: Datum: 04.06.13 19:14 odpovědí: 4 změna: 04.06.13 20:46

Ahoj potřeboval bych pomoc se 3ma ukolama Nikde na webu jsem nenašel seriozní odpověd. Na každý ukol mam odpovědět cca ve 3 větách.
1) Zpracování půdy v Ekologickém zemědělství.
2) Regulace škodlivých činitelů v Ekologickém Zemědělství.
3) Zásady skladování a zpracování bioproduktů

Děkuji za odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.06.13 19:50

Zkuste trochu pohledat a odpovědi máte, třeba i zde je něco ¨pro vás.

http://home.zf.jcu.cz/~moudry…medelstvi/frvs_pdf/5_Puda.pdf

http://www.agronavigator.cz/e…ids=265&ch=26&typ=1&val=16773

Regulace výskytu chorob ... a ekologickém zemědělství

Zavedení systému účinných opatření k regulaci plevelů je základním předpokladem rozvoje ekologických zemědělských podniků a její nezvládnutí je nejčastější příčinou neúspěchu ekologickýchhospodářství.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.06.13 20:33

Lidi, proboha, napred se naucit hledat (na wikipedii to je)

Datum: 04.06.13 20:41

Bohužel je to nejrozšířenější nešvar tazatelů na poraďte. A vždy mě velice pobaví hlášky, všude jsem se dívala, nikde to nemohu najít, někdy mi připadá, že by tazatelé chtěli, aby našli odpověď i se svojí adresou a rodným číslem!

Datum: 04.06.13 20:46

Pochopte, že student má tolik lepších věcí na práci, že na nějaké blbé otázky nemá čas. Už jsem se naučila nedávat jednoznačnou odpověď a v podstatě úkol vypracovat ale ráda poradím co si má přečíst a kde hledat.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.