Přesměrování stránky až po chvilce

Od: Datum: 18.05.15 20:36 odpovědí: 8 změna: 19.05.15 22:34

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak udělat odkaz, který když na něj kliknete tak on otevře nejprve jednu stránku a až se načte tak se přesměruje na druhou šlo by to nějak udělat? Využil bych to třeba na mém blogu když chci mít provizi za to že si lidi na eshopu něco koupí prostě:

Na blogu se zobrazí prsten který si můžete koupit, kliknete na něj a ono vás to navede na úvodní stránku a zní na ten prsten šlo by to udělat? předem děkuji za odpovědi...

doplněno 19.05.15 12:17:

přečtěten si prosím otázku pořádně a nevím proč se přejmenovala chci aby to šlo na odkaz a pak to šlo na druhý odkaz!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.05.15 03:27

Proč chcete řešit přesměrováním to, co lze řešit přímo?

Uzavřete smlouvu s e-shopem, dostanete svůj kód, který připojíte

k odkazu a můžete směřovat přímo na zboží.

Přesměrování z jedné stránky na další se řeší v hlavičce "směrovací" stránky, k níž nemáte přístup.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.05.15 12:18

a jak mám tedy postupovat?

Datum: 19.05.15 05:51
Tohle vám to vyřeší.
  1. <meta http-equiv="refresh" content="0;url=http://jina_adresa.cz/cokoliv">

doplněno 19.05.15 05:52: Na nula je počet vteřin za kdy má proběhnout přesměrování např 10sec...

Datum: 19.05.15 12:13

ne tak to nemyslím já to myslím že já mám svůj kód na který chci aby uživatel najel a až pak na to zboží!

Od: igrr
Datum: 19.05.15 12:24

Nedává to smysl. Nedělej nic!

Datum: 19.05.15 12:48

podle popisu to sedí: klikne na prsten, dostane na nějakou stránku a z ní na tu kýženou přesměrováním až se načte...

pro cokoli složitějšího musíte do PHP kodu, kam se jako běžný uživatel blogu nemáte šanci dostat.

Datum: 19.05.15 22:32

nejsem ale uživatel blogu.cz ale blogspotu.cz šlo by to tam?

Datum: 19.05.15 22:34

už jsem to pochopil ale bohužel toto nemůžu udělat... Ta stránka na kterou to načte mi nenáleží takže to nejspíš udělat nejde :(

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.