Jak si užít sex

Od: Datum: 02.09.15 23:12 odpovědí: 20 změna: 01.01.16 21:25

Pěkný den všem, potřebovala bych poradit. Nedokážu si užít sex...nikdy jsem neměla orgasmus. Chvilkama se mi to i líbí, ale jakmile ztratím soustředění, tak je to bez šance. Jestli jste si tím některá prošla, jak jste to řešila? Napadají mě nějaké potraviny na zvýšení libida, techniky, nevím...nebo je možné, že se to zlepší ve vyšším věku? Já už jsem z toho fakt zoufalá...nemám sice v sexu tolik zkušeností, ale dlouhodobějšího partnera (rok a půl *nevi*) jsem měla a zkoušela jsem ho navádět, říkat, co by se mi líbilo, stejně to k ničemu nevedlo. Asi si při tom až moc připouštím přítomnost toho druhého, jsem nervózní atd. Jinak sama orgasmu dokážu dosáhnout. Nejhorší je, že když už vidím, že se partner snaží, (a každý, koho jsem měla, se opravdu snažil), tak to chci urychlit a prostě předstírám orgasmus...je mi blbý, kvůli němu, být úplně potichu a taky to zkrátka většinou chci mít už za sebou...jo, je to smutné, ale je to tak. Možným problémem je, že mě žádný můj partner vyloženě fyzicky nepřitahoval. Obecně jsem vzhled v tomhle směru nikdy moc neřešila...Taky mě napadá špatná tělesná konstituce- i když třeba není vyloženě obdařený, často (hlavně ke konci styku) se soustředím hlavně na to, abych ehm...se nepočůrala. Jinak mám sex ráda...hlavně protože ten druhý je spokojený. Ale nejde to donekonečna, obzvlášť, když si přijdu, jako bych měla minimum sebeúcty po všem tom předstírání nebo když je mi to nepříjemný a nutím se potom do úsměvu. Píšu to sem asi proto, že teď naposledy jsem nebyla schopná říct- zpomal, i když to bylo celkem utrpení. Cítila jsem se po tom hrozně (ne teda fyzicky, ale psychicky...že jsem nebyla sama sebou, vůbec se nesnažila). Úplně vidím, jak se to všechno se mnou posunuje někam, kde bych rozhodně nechtěla být. Propředstírala jsem se až k tomu, že nejen že dělám, že mám orgasmus...naopak mlčím, když bych měla křičet, aby ten druhý přestal. Achjo. (Ale slíbila jsem si, že to napříště změním...*bum*)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.09.15 23:18
avatar

Zkusila jsi alkohol na psychické uvolnění?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: sadgirl
Datum: 02.09.15 23:25

Zkoušela...trochu to pomáhá, ale asi ne dost. Hlavně u mě je to těžký, protože po určité míře přemýšlím o všem snad ještě víc než když jsem střízlivá. Ale jo, příště to asi zkusím...vychytat to správný množství :)

Datum: 03.09.15 00:38
avatar

přesně!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.09.15 21:43

Souhlasím, já když mám upito, tak jsem podstatně náruživější... A asi se taky na to moc nesoustředit... To je jako lidi, co chtějí mít dítě a ono to nejde... Tak na to při sexu tak myslí, (i podvědomě) až už je to jenom o výrobě potomka, ne o milování a pochopitelně to nejde dál a stejně neotěhotní... Prostě to chce vypnout...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.09.15 06:38
avatar

Jak jste stará? Co víte o svém přirození, o klitorisu - jeho úloze, jeho umístění? Mluvíte o sexu, ale nesoustředil se ten "sex" pouze na soulouž? Dvě pusy a jdeme na to?! Jak dlouho jste měla jednoho partnera? Jak jste si byli blízcí? *sok* Z vašeho povídání mi příjde, že píšete o "rychlovkách". Pár řečí, pár pus a "akce". A velké zklamání. Tak mi to příjde. Jestli jsem vedle, omlouvám se.

doplněno 03.09.15 06:58:

Byla jsem zbrklá a nenapsala to nejdůležitější. Celé tělo je přece přípravou na sex, na soulož. Co víte o svyých erotogenních zónách? Víte kde je máte a co se jim líbí? Který z partnerů o nich věděl a udělal si na ně čas? Právě proto si myslím, že stabilní partner, před kterým se neostýcháte a nestydíte, tohle všechno má zmapováno. Pak si sex opravdu uižijete.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 03.09.15 07:23
avatar

alkohol je jen malá berlička která může sklouznout úplně někam jinam. Nedoporučuji!

To co chybí ve vztahu je vášeň. Rychlovka se dá taky užít, ale musí se to umět. Kdy naposledy k tobě přišel chlap zezadu, když jsi dělala něco v kuchyni a začal se tě dotýkat a dráždit tvé body? Myslím tím krk, uši, plácnutí po zadečku aby tě dostal do varu? Problém je v tom, že se oba neznáte. Nevíte kam šáhnout a na co se zaměřit.

Milování si užiješ tehdy až budete oba naladěni na správnou frekvenci...tehdy ani nebudeš přemýšlet nad jinými věcmi ale budeš v jiné dimenzi.

Milování není zábava ale vášeň. Až to poznáš, zjistíš jaký je rozdíl mezi sexem a milováním...

Ohodnoceno: 5x
 
Datum: 04.09.15 00:12

Ahoj. Mě to všechno připadá takové nějaké zmatené. Tím věkem, to nešťastné děvčátko asi mělo začít. Nějak mi ten příběh plnej děsů připadá neuvěřitelnej. Tak to vidím, a nemůžu si pomoct.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: sadgirl
Datum: 04.09.15 12:14

Všem moc děkuju za odpovědi. Máte samozřejmě pravdu. Upřímně- vím, že jsem trubka a že jsem na tom v tomhle směru fakt dost mimo. Je mi 22 a ano, opravdové vztahy to nebyly, ale také žádné rychlovky. Prostě to byli lidi, kterým důvěřuju, mám je ráda a se kterýma jsem prostě zabrousila tímhle směrem, když se naskytla příležitost...většinou neplánovaně (a ta příležitost se naskytne tak jednou do 2 let). A opravdová vášeň se tam vážně hledá dost těžko...Nechci aby z toho vyzněla nějaká sebelítost nebo tak, vím, že se potřebuju dát dohromady a taky dám ;) Ještě jednou děkuju všem.

Datum: 04.09.15 17:37

Ahoj. K tomu, dání se dohromady, ti držím palce. Vono to pude. Měj se fajn.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jmlc®
Datum: 04.09.15 17:48
avatar

Manželka měla 23, když si mne brala. Vlastně skoro 24 let. Panna. Sex se lepšil každým rokem a každým rokem se jí líbí víc... Je známo, že muži jsou na sex do 30tky, pak "chuť" klesá, zatímco u žen je to naopak.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 01.01.16 20:52

To je u každého jinak

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.12.15 13:42

Tuším vám radí lidi, kteří to neznají.

A definujte mi vášeň. To je když se na vás vrhne nadržený tele?

Vybalte to na partnera a nic nepředstírejte. To samo vás zbaví napětí.

Chlapi jsou od přirození dost natvrdlí. Koumejte, hrejte si bez stanoveného cíle.

Když to nevyjde napoprvé, nic se neděje. Udělejte mu to, ať nestrácí motivaci.

Sama umíte dosáhnout orgasmus?

Hoši "se učí" od hloupých kámošů a z porna. Podle toho to pak vypadá.

Navíc každá potřebujeme něco jiného.


doplněno 29.12.15 10:49:

Některé ženy si umí sex užíť, až když nemusí řešit partnera, děti či případné tehotenství. Taky je problém, že většina mužů neví, že je předehra nezbytná a čím delší, tím líp. Nabuzená žena sama muže popožene k akci. MUSÍ se uvolnit a na sex soustředit. Nemá přetlak testosteronu a spermií. Pokud partner zmrví předehru, usilovným třením pochvy ani klitorisu to už nenapraví, (většina sexu se odehrává v hlavě) a žene nezbyde, než mu zahrát divadlo, aby už měla tu otravnost za sebou. Chybně nám očkovali "nic mu neříkej, nebo se mu ze stresu nepostaví". Neinformovaný partner nemá co řešit. (Nejhůř na tom bývají tzv. kanci. Neumí nic, jen se vysemenit, kopa keců, a hloupí kamarádi jim ještě závidí. Dobrá partnerka se jim vyhne obloukem a z těch, co jim lezou do postele, jsou otrávení.)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 09.09.15 13:16

vy ženský ste složitý kord když se jedná o tak jednoduchou věc jako je sex

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.09.15 20:54

Hlavně nepít,,otupí se smysly a nemáš z toho vůbec nic,,ale časem na to přijdeš. U mne to bylo stejně

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.09.15 21:49

Chápu, že když se člověk zpije do němoty, nic z toho nemá ani jeden, ani druhý... Ale jedna až dvě skleničky naopak člověka uvolní a on se trošku více odváží a nemyslí při tom na kraviny... Ale tohle je spíš občasná až výjimečná záležitost.. Spíš to chce najít takového partnera, se kterým tu vášen zažiješ.. A nebude to jen o tom, že ho máš ráda a tak nějak to vyplynulo ze situace... Hodně štěstí!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.12.15 14:22
avatar

to chce nekoho trochu starsiho, kdo se o vas pekne postara, ne mlade ucho ;) Rozhodne by me to bavilo, pekna vyzva :)

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 28.12.15 23:32
avatar

V Shakespearově dramatu Macbeth se dozvídáme, že alkohol zvyšuje touhu, ale snižuje výkon.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 01.01.16 21:18

Asi mám dlouhý vedení, mně ji zvyšoval až druhý den.:)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.01.16 20:50

Alkohol tě jedině otupí ,všchny pocity.S tím nic nevyřeší ba naopak.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.01.16 21:25

A co tak skočit k sexuologovi? Má na to školy, praxi i podpůrné prostředky...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.