1x

Těhotenství-nechut na sex-ohled na partnera

Od: Datum: 15.10.14 10:28 odpovědí: 11 změna: 19.10.14 21:43

zdravím vás tu všechny, jsem teď v pátém měsíci těhotenství, co se týče těhu, je vše v pořádku až na to že jsem uplně ztratila chuť na sex i na další sexualní hrátky okolo. svého partnera moc miluji a on mě ale on je co se týče sexu dost náruživý. a to je problém, mluvili jsme o tom a dohodli jsme se že milování ob den bude dobrý kompromis pro nás pro oba. ale v posledních dnech stále více naléhá a chce to každý den.začal tvrdit že jsem se z měnila a už k němu nejsem taková jako dřív. přižnám se musím se přemáhat a už je mi z toho do breku. nechci ho ztratit a chápu že to potřebuje.ale někdy se mi zdá že i on přestává brát ohled na mé těhotenství( v tomhle směru) ...jinak je chápavý, nenechá mě dělat nic těžkého, náročného. dostalo se to do takového stádia že mě to i začalo bolet ani když je dostatečně dlouhá předehra tak se zcela neuvolím. celkově jsem víc unavená, stále bych spala a večer jsem doslova ,,uplně mrtvá" a z tohodle stavu se probrat a začít se milovat je někdy opravdu pro mě výkon. promiňte mi za délku textu ale potřebovala jsem se i částečně vypovídat.budu ráda za každou odpověď či radu. setkali jste se dámy v těhu s tím samím? přeji hezký den Kometa

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.10.14 10:39

To je u každého jiné, u nás byla náruživější moje žena, hlavně ke konci a to čekala dvojčata. Každopádně, on musí brát ohled na Vás, zvlášť pokud Vás styk bolí a zejména si musí začít VELMI rychle zvykat, že se změníte a nebudete se k němu chovat tak, jako dřív (po porodu). Předpokládám, že jde o první dítě. Vztah se velmi změní, nebudete mít zdaleka tolik času a energie jako dřív a to po celkem dlouhou dobu. To je třeba, aby pochopil. A tím Vás rozhodně nechci nijak strašit ani stresovat, prostě je lepší s tím počítat předem :)

Ohodnoceno: 1x

Od: wamp®
Datum: 15.10.14 12:26

Dobrý den.On přece musí evidentně brát ohledy na Vás,ne Vy na něho.Pokud toto nechápe,tak je to sobec ! Řekla bych mu to důrazně a bez okolků.Zcela jistě to miminko chce též,tak ať se laskavě dle toho chová !Vy musíte být v prvé řadě bez stresů a v klidu.Také by se mohlo stát /a to nestraším/,že by miminko nemuselo být v pořádku...Řekněte mu to v klidu a bez rozčilování.Co budete dělat,až se to narodí...Lítat od rána do noci -kojení,přebalování,výchova dítěte,láska k němu,domácnost,úklid,nákupy,atd.,atd.Jeden veliký kolotoč a sex už nebude na prvním místě,tam musí být v prvé řadě zodpovědnost a miminko.

Ohodnoceno: 2x

Od: pb®
Datum: 15.10.14 12:46

Musí se s tím nějak vyrovnat, protože bude ještě hůř. Po porodu nebude žádný sex několik týdnů. Sice se říká šestinedělí, ale mně to nešlo 3 měsíce a to jsem rodila císařem. Prostě tělo se mění a i když vagínou neprojde dítě o průmeru 10cm, hormony udělají své. K tomu zničující únava, kdy mi přišlo, že věnovat se sexu je neomluvitelná ztráta času, protože několik měsíců spí člověk v kuse max. 3 hodiny a když se budu věnovat partnerovi byť čtvrt hodiny, znamená to, že o to budu méně spát.

Zkrátka musíte najít nějaký kompromis a nějak se domluvit. Nutit těhotnou ženu do soulože, když jí to bolí, to snad ani nemůže rozumný muž myslet vážně. Sex přece není jen zasunutí a žádný muž se snad neurazí, když mu nabídnete felaci. Zkuste soulož plánovat třeba na víkend dopoledne a přes týden sexuální aktivity přesunout na čas, kdy nejste tolik unavená. Partner by měl znovu objevit kouzlo masturbace, nic se mu nestane, když se jednou dvakrát týdně obslouží ručně, zbytek zařídíte vy, aniž byste do toho musela angažovat svojí vagínu a jednou týdně by se snad dalo o té souloži uvažovat.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 15.10.14 12:51

U nás to bylo jednoduché. My jsme měli vzhledem ke zdravotním komplikacím naprostý utrum už pár měsíců před těhotenstvím i během něj a šestinedělí se ze stejného důvodu protáhlo na několik měsíců. Jako chlap jsem to chápal a respektoval, i když to zpočátku nebylo jednoduché.

Ohodnoceno: 2x

Od: pb®
Datum: 15.10.14 13:15

A jak jste toho těhotenství dosáhli, když byl utrum i před ním?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.10.14 14:50

Během 14 dnů "mezi" *smich*

Datum: 15.10.14 15:25

Co třeba umělé oplodnění?

Datum: 15.10.14 15:27

Zdravím, jsem téhož názoru, jako kolegyně. Vy jste těhotná, on musí brát ohled na Vás. Nikoli opačně.

Nedělejte tedy nic, co je Vám nepohodlné a nepříjemné, v žádném případě! Pokud nedokáže snést pár měsíců bez sexu, tak to prostě není chlap pro život. Dospělý člověk, který se ovládá a chce, vydrží.

Datum: 15.10.14 19:20

Je velmi nepříjemné, má-li žena v tomto ohledu poněkud sobeckého partnera. Ale těhotná jste vy, ne on, takže určitou míru přizpůsobivosti by mohl též projet už vzhledem k tomu, že bude hůř. Po porodu a dále i několik měsíců posléze na sex věru novopečená maminka chuť ani náladu nemá. Většinou. Takže začněte už nyní na to partnera připravovat, ať si zvyká. Sex odmítněte a vysvětlete důvody. Nejste sexuální mašina a nejste povinna se do milování nutit, pokud vás sex bolí. Navíc je pohoda a klid pro nastávající maminku velmi důležitá. A mám pro vás radu. Až příště přijdete z gynekologické kontroly, řekněte partnerovi, že sex pro vás už není vhodný, že vám lékař doporučil sexuální abstinenci. Nakonec jsou i jiné způsoby, jak partnera uspokojit, že. Já jsem to měla jednoduché - rizikové těhotenství s pobytem v nemocnici...no ono to pak až tak jednoduché nebylo, ale to je zase jiná věc.

Datum: 16.10.14 05:40

I já to měl jednoduché, žena utíkala za gynekologem, zda by to nešlo ještě před ukončením šestinedělí.. :D takže lidé jsou vážně dost různí. Rozhoduje ovšem žena :)

Datum: 19.10.14 21:43

Ahoj. Dobré téma, velmi dobré odpovědi. Rozdal jsem něco zasloužených bodíků. Mohlo by jich být i víc. U nás taky, si vše řídila manželka. Další mimčo šlo docela brzo. V 18 měsících dcerky.

Ohodnoceno: 1x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.