Hledám léčitele

Od: Datum: 24.07.14 09:10 odpovědí: 8 změna: 30.07.14 14:21

Hledám léčitele v Pardubicích a okolí.Mám výrazné bolesti bederní páteře a nosních kloubů,hlavně při chůzi.Běžná medicína nepomáhá.Vyzkoušela jsem ledacos.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 24.07.14 10:52
avatar

Dobrý den Léčitele sice neznám,ale říkáte,že běžná medicína nestačí? Tyto problémy bývávají zapříčiněny nemocemi ledvin,ty máte v pořádku? Pokud ano,tak byste mohla zkusit jógu nebo pilátes.Obojí na tyto bolesti velmi pomáhá.Osobně vyzkoušeno ! To svalstvo kolem páteře je třeba uvolnit a zároveěn zpevnit.Tam je ta potíž ! Lékaři si Vás asi přehazují jako horký brambor,a žádný nepomůže...No a toto je vlastně východní medicína a ta pomáhá.Ještě si kupujte čistící čaje -ledvinový,čistící čaj s červenou řepou a hodně pijte čistou vodu.Také jezte melouny,ty jsou fantastické a dělají divy ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rady*
Datum: 24.07.14 11:29

Pokud začnete chodit k léčiteli, stanete se závislá na jeho energii a bude Vám pak ještě hůř. Zkuste si nechat napsat magnetoterapie a cviky. Bude to trvat déle, ale s výsledkem.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 24.07.14 17:29
avatar

Zdravím ,

ve většině případech jsou bolesti v kloubech či svalech revmatického původu čili došlo někdy v minulosti u vás k prochladnutí . Při prochladnutí se obyčejně zvýší teplota cca na 38 - 39 stupňů. Pokud teplota nebyla dostatečně takto vysoká nebo jste horečku snižovala léky např Paralenem ... nemoc se dostatečně nevyléčí a v budoucnu se toto projeví právě jako revma (kloubní či svalové) . Je potřeba zvýšit látkovou výměnu a snažit se tělo otužovat.

Moje jediná rada je : Využívejte a podporujte přirozených obraných schopností vlastního těla ... jakékoliv placené rady a chemické přípravky jsou jen byznysem darebáků.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 25.07.14 16:38

Někteří léčitelé opravdu umí pomoci. Zadejte si na netu slovo léčitel(ka) Pardubice a hledejte.Teď jsem zadala do jiného

okna : léčitelé Pardubice a hned jsem našla -Léčitel Ivan Gellner léčení i na dálku a mnoho dalších adres.Kdysi jsem byla u pana Paseky ve Svitavách (asi už nežije) a pomohlo mi to. Pan Kožíšek v Brně -automatická kresba-mi mimo jiné označil hrudník,až o mnoho let později se projevilo astma,ale on už to tehdy věděl.

Mnoho našich problémů souvisí s naší psychikou i když ne každý je ochotný tomu věřit. Dnes už to připouští i mnozí lékaři.

Zkuste knihu Miluj svůj život od Louise L. Hay, dá se koupit nebo stáhnout ve formátu pdf na ulozto.cz. Je to celosvětový bestseler a je opravdu velmi zajímavá,hodně vám napoví proč máte problémy i jak si pomoci. Např. na bederní páteř -pravděpodobná příčina : vina,ustrnutí v problémech minulosti,touha mít od všeho pokoj

Nedávno jsem si stáhla knihu Sebeléčení vlastní energií (Červienka) a začala na sobě pracovat. Za pár dnů asi neposoudím,zda pomůže,ale něco se v mém tělě děje,až čas ukáže, jestli moje snaha přinese výsladky. Nic to nestojí, jen trochu času a soustředění.Netvrdím,že to pomůže právě vám,ale za zkoušku to rozhodně stojí. Ze své zkušenosti vím,že člověk nejvíc si pomůže sám.

Držím vám pěsti.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.07.14 19:11
avatar

http://www.dedekkorenar.cz/uvod.html

Osobní zkušenost nemám, ale kolegyně na něj nedá dopustit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.07.14 23:09
avatar

Zkuste léčbu pomocí MMS. Najděte si MMS forum a stáhněte si zdarma/ na Ulož. to/ e-knihu J.Humbla Převrat v léčení nemocí. Obdivuhodná věc!

Ohodnoceno: 2x
 
Od: amy®
Datum: 28.07.14 21:35

Zkuste nějakého fyzioterapeuta, který se zabývá alternativními metodami léčby. Nebo akupunkturu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zdefin
Datum: 30.07.14 14:21

Dobrý den. Zabývám se podobnými obtížemi a myslím,že bych vám mohl pomoci.

Jsem ze Škrdlovic u Žďáru nad Sázavou,ale dost často jezdím za klienty právě do Pardubic,Bohdanče a Ústí nad Orlicí.

Pokud budete mít zájem, kontaktujte mě emailem - zdenyyyyy@seznam.cz, nebo sms na tel. č.- 731021018.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.