Jak vypadat starší?

Od: Datum: 13.07.13 10:16 odpovědí: 8 změna: 15.07.13 21:57
Dobrý den, je mi 15 let, ale vypadám tak na 13. Hrozně mě to štve a myslím si, že je to taky jeden z důvodů proč se nelíbím klukům. Normálně chodím namalovaná pořád, žádné dětské oblečení nenosím ale lidé si stejně myslí, že jsem mnohem mladší :( myslím si, že je to kvůli mé výšce 151cm ( už od 12 let nerostu) a taky mám takové ty kulaté rysy. Prostě mám takové větší tváře (ale tlusta rozhodně nejsem). A také mám delší nos, ale není to takový ten s hrbolkem. Prosím poradili by jste mi jak mám vypadat starší? Aspoň na těch mých 15 let? Děkuju :)
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.07.13 10:37
Mně se třeba vždy nejvíc líbilo, když byla holka přirozená, nezmalovaná, nenafintěná, prostě SVÁ.. Na zmalovaného klauna můžu jít do cirkusu. :)
Ohodnoceno: 2x

Od: lalalatralala*
Datum: 13.07.13 10:49

Dala bych tomu trochu času...sama moc nevím,ale přikládám odkazy,které by ti snad mohly pomoct...:)

http://krasna.nova.cz/clanek/…jsvet/jak-vypadat-starsi.html

http://proslecny.cz/problem-s-vekem-jak-vypadat-starsi/

http://karinka28.blog.cz/1201…vypadat-starsi-pomoci-make-up

http://okouzli.cz/vzhledem/jak-vypadat-starsi/

Pár z nich by ti mohly pomoct,ale mnoho lidí chceš spíše vypadat mladší...:),ale v tvém případě tě chápu...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.07.13 11:42

Ahoj, myslím si, že až nadejte ten správný čas budeš vypadat dobře. :) Spoustu holek by chtělo vypadat spíš na mladší a tak můžeš být ráda, že vypadáš na mladší. Určitě se dočkáš toho času, kdy budeš chtít vypadat na mladší a třeba i budeš vypadat na mladší a budeš za to ráda! :) Kluci koukají většinou po těch mladších, protože u těch mají větší šanci. Ale o kluky si ještě nemusíš dělat starosti, jsi mladá jako já :)

Od: bonie*
Datum: 13.07.13 13:56

cokoli uděláš ve svém věku proto abys byla starší bude mít úplně jiný efekt, mládí ničím nezakryješ jen k němu dodáš punc staroby, budeš vypadat jako starámladá. Satčí nenosit vyloženě dětské věci, zbytečně se nemalovat a zůstat svá. Nerovnej záda a usmívej se na svět, zůstan oblečená jako patnáctka, protože jsi patnáctka.

Ohodnoceno: 2x

Od: ron*
Datum: 14.07.13 07:10

Dobrý den.

Jednou mi někdo na mou fotografii napsal : "Bylo jí patnáct a v očích měla smích, bylo jí patnáct - let bláhových..."

Netrap se zbytečnosti, užívej si svého krásného věku, měj v očích smích. Pak se budeš klukům líbit. Vše chce svůj čas, dospěješ a i lásky se dočkáš. ;)

Datum: 14.07.13 10:38

ježkovy brejle. Už jsem to sem napsal několikrát, napíšu zas.

Buď ráda, že vypadáš mladší než jsi. To je dar, který ti dal pánbu osobně.

Jak holkám přibývají roky, pak obvykle dávají majlant za to, aby vypadaly mladší. V tomto směru jsou všechny stejné.

Datum: 15.07.13 15:09

Pro "palana"

Ahoj - teď se zeptám já - jak vypadat mladší?

Holky, které vypadají mladě, obvykle tak brzy "nestárnou" a vypadají čím dále, tím lépe. Nevím, jestli jsi zrovna ten typ - ale pokud ano - měla bys si toho vážit! A zbytečně se moc nemaluj - brzy Ti tak zestárne pleť - budeš ji mít šedivou a vytahanou a vrásčitou.

Od: abc*
Datum: 15.07.13 21:57

Asi se s tím budeš muset prozatím smířit. Až budeš starší, tak tě to bude těšit. Měla jsem podobný problémy. Ještě v 27 letech po mě chtěli v hospodě občanku . Teď je mi 41 a pořád mi hádají míň. Mám o 6 let mladšího manžela, takže jsem ráda, že vedle něj nevypadám jak stará škatula :-D . Jen v MHD mě to štve, protože jen o pár let starší báby po mě chtějí ať je pustím sednout s tím, že mám ještě mladý nohy / ha ha ha plný křečáků / .

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.