Novinka FreshDepil Depilační krém - funguje?

Od: Datum: 19.07.16 19:34 odpovědí: 3 změna: 04.08.16 20:31

Ahoj :),

Zaujal mě tento krém, je to novinka a zatím na netu není moc recenzí, tak se ptám jestli tu někdo má s tímto krémem zkušenosti? odkaz zde: http://www.freshdepilonline.com/cz-official-MJ1/

Zdá se mi to podezřelé,podle mě jen je to jen vytáhnout z lidí money. Díky za odezvy :) !

Popřípadě používáte nějaký osvědčení krém, který vám pomohl v boji proti chloupkum?:) Mě na ně většinou nic nefunguje :D achjo. Svatý vosk.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: maky®
Datum: 20.07.16 11:09

mám el,holicí strojek, podpaží, nohy a třísla občas oholím a je to bez bolesti docela rychle a jsem spokojená, ...V mládí jsem používala krém OPILCA, ta novinka zřejmě bude to samé nebo hodně podobné.Též vlastním el. depilátor, ale odmítám se trýznit,

Ohodnoceno: 0x

Od: neon®
Datum: 24.07.16 22:49

Čerpám z tohoto webu, který to sepsal poměrně dobře http://www.doma-musicpub.cz/f…h-depil-recenze-diskuze-cena/

Weby tohoto typu jsou velice záludné. Majitel domény je z ciziny. Ty weby mají strojové překlady, hnusnou grafiku. A produkty jsou často zasílané ze zahraničí a když je chcete reklamovat, tak vám nezbývá, než je do zahraničí opět odeslat. Což se vám nevyplatí, takže se na reklamaci vlastně vykašlete. Já bych to osobně neriskoval.

Datum: 04.08.16 20:31

Tak to je teda síla. Celý život používám depilační krém Veet. Absolutně spolehlivý, bez problémů a za pár korun. Já teda používám na třísla, ale kamarádka ho používá i pod paží. Ale jestli myslíte na nohy, tak to mám ten strojek. To sice trochu bolí, ale co by člověk nevydržel pro krásu a trvá to jen chvíli. ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.